Eind juni heeft het  jeugdbestuur afscheid genomen van jeugdsecretaris Mirjam Sol en jeugdcoordinator Bram Maljaars. Na respectievelijk  8 en 6 jaar in het bestuur te hebben gezeten hebben zij beiden besloten terug te treden. Het jeugdbestuur heeft hen bedankt voor hun inzet van afgelopen jaren met een bos bloemen.

Binnen het jeugdbestuur hebben Marcel Kanne en Inge Lugtenburg plaats genomen in het bestuur. Inge heeft de taken van Mirjam overgenomen en Marcel zal de coördinatie van de jongere jeugd voor zijn rekening nemen. Bram blijft nog leider/trainer van de JO19. De communicatie kan via de bestaande mailadressen blijven lopen.

Door het toetreden van de twee nieuwe bestuursleden is het jeugdbestuur nagenoeg weer compleet, voor de coördinatie van de oudere jeugd worden er nog gesproken met een geschikte kandidaat.

Het Jeugdbestuur ST Oostkapelle/Domburg bestaat nu uit:

  • Marcel Vermue, Voorzitter
  • Inge Lugtenburg, Jeugdsescretaris
  • Sander Maranus, alg bestuurslid
  • Andreas ,van Straten, alg bestuurslid
  • Marcel Kanne, Jeugdcoordinator t/m JO11