Net als vorig jaar werd het seizoen van de senioren van Domburg 1 & 2 afgesloten met een gezamelijk etentje bij sponsor Dennie van Goethem van Tramzicht. Het weer was perfect en rond half zeven kwamen de eerste spelers het zonnige terras op. Ook Gertjan en Evelien de Kok van Albert Heijn De Kok sloten aan. Na een prima diner nam Maurice Bernard het woord om de sponsoren en teamleider van Domburg 1 te bedanken. Rutger Bimmel deed dit voor Domburg 2. Ook werd de vertrekkende trainer van het 2e Martin de Nooijer bedankt voor zijn inzet in de afgelopen twee seizoenen. 

Het dessert werd aangeboden door Tramzicht enn Gertjan en Evelien boden spontaan aan om de helft van de rekening voor hun rekening te nemen. Namens de hele selectie en staf nogmaals bedankt! Kijk voor een fotoverslag bij de galerij van Domburg.