Zaterdag 6 juni organiseert de V.V. Domburg i.s.m. Dynamica een prachtige hardloopwedstrijd die je leidt over het strand, door het bos, over de duinen en dwars door Domburg. Start en finish op de
middenstip van het hoofdveld voor de tribune van de V.V. Domburg.
Vanaf het sportpark aan de Roosjesweg kun je kiezen uit drie verschillende looproutes. De afstanden van deze routes zijn 5,5, 8,5 en 15 kilometer. Het sportpark is voorzien van kleedruimten met douchemogelijkheden en toiletvoorzieningen. De wedstrijd start om 14.00. De voorinschrijving kan tot en met woensdag 3 juni 23.59 uur. Schrijf je in via deze link.

Daarna inschrijving ter plaatse in de kantine van V.V. Domburg tot uiterlijk 13.30 uur. Deze prachtige looproutes leiden je langs de gezellige terrasjes in de hoofdstraat en op de markt van de pittoreske badplaats. Wanneer je deze terrasjes het hoofd hebt kunnen bieden loop je zo het strand op, het bos in en de duinen over. Als je al deze elementen hebt kunnen weerstaan eindig je weer op het hoofdveld van het sportpark aan de Roosjesweg waar je warm onthaalt zal worden. Er zijn 3 leeftijdscategorieën waarin je deel kan nemen. Elke winnaar in zijn leeftijdscategorie wordt, zowel bij de dames als bij de heren, gehuldigd en krijgt een prijs. Na de loop is er in de kantine gezorgd voor een lekkere hap en kan er wat gedronken worden. Na de
wedstrijd wordt er met muziek gezorgd voor een gezellige middag en avond.

Bekijk hier de 5,5 km route.

Bekijk hier de 8,5 km route.

Bekijk hier de 15 km route.