Klik hier voor de PDF-versie van het programma voor het a.s. weekend. Indien niet anders vermeld betreft het een competitiewedstrijd. Tussentijds gewijzigde wedstrijden en/of aanvangstijden worden in het rood aangegeven.

donderdag 27 februari 2020

aanvangstijd:thuiswedstrijd(en) sportpark Duinhelm in Oostkapelle:
20.00 uurVVO/VVD 2 – Walcheren 2 (oefen)

zaterdag 29 februari 2020

aanvangstijd:thuiswedstrijd(en) sportpark Oosterloo in Domburg:
  
 thuiswedstrijd(en) sportpark Duinhelm in Oostkapelle:
14.30 uurVVO/VVD 1 – Nieuwenhoorn 1
12.00 uurVVO/VVD JO19-1 – RCS JO19-1
10.15 uurVVO/VVD JO10-1 – Zeelandia Middelburg JO10-3
10.15 uurVVO/VVD JO8-1G – Bevelanders JO8-1G 
 uitwedstrijd(en):
12.00 uurVCK 3 – VVO/VVD 4
14.30 uurTerneuzense Boys 6 – VVO/VVD 5
10.00 uurGPC Vlissingen JO8-3 – VVO/VVD JO8-2G

zaterdag 7 maart 2019

aanvangstijd:thuiswedstrijd(en) sportpark Oosterloo in Domburg:
14.30 uurVVO/VVD 4 – MZVC 2
12.00 uurVVO/VVD MO19-1 – FC de Westhoek MO19-1
10.15 uurVVO/VVD JO15-1 – Serooskerke/Veere JO15-1
10.15 uurVVO/VVD JO10-1 – VCK JO10-1
09.00 uurVVO/VVD JO8-1G – GPC Vlissingen JO8-3
 thuiswedstrijd(en) sportpark Duinhelm in Oostkapelle:
14.30 uurVVO/VVD 1 – ‘s-Heer Arendskerke 1 
12.00 uurVVO/VVD 2 – Kloetinge 3
10.15 uurVVO/VVD JO13-2G – SSV’65 JO13-3
10.15 uurVVO/VVD JO8-2G – Bevelanders JO8-1G
10.15 uurVVO/VVD JO7-1G – VCK JO7-1
 uitwedstrijd(en):
13.00 uurZeelandia Middelburg 3 – VVO/VVD 3
15.00 uurMZVC 6 – VVO/VVD 5
13.15 uurKloetinge JO19-2 – VVO/VVD JO19-1
11.15 uurVCK JO17-1 – VVO/VVD JO17-1
11.15 uurSerooskerke/Veere JO15-2G – VVO/VVD JO15-2G
09.45 uurSSV’65 JO13-1 – VVO/VVD JO13-1G
10.00 uurSSV’65 JO11-1 – VVO/VVD JO11-1
10.30 uurKrabbendijke JO9-1 – VVO/VVD JO9-1G
10.30 uurZeelandia Middelburg JO7-2 – VVO/VVD JO7-2G

zaterdag 14 maart 2020

aanvangstijd:thuiswedstrijd(en) sportpark Oosterloo in Domburg:
10.15 uurVVO/VVD JO15-2G – MOC’17 JO15-5
10.15 uurVVO/VVD JO13-1G – Dauwendaele JO13-1
09.00 uurVVO/VVD JO9-1G – Nieuwland JO9-2
09.00 uurVVO/VVD JO7-2G – Luctor Heinkenszand JO7-1
 thuiswedstrijd(en) sportpark Duinhelm in Oostkapelle:
12.00 uurVVO/VVD 3 – Walcheren 3
13.00 uurVVO/VVD 5 – MZVC 4
10.15 uurVVO/VVD JO17-1 – RCS JO17-2
10.15 uurVVO/VVD JO11-1 – SSV’65 JO11-2
 uitwedstrijd(en):
15.00 uurHellevoetsluis 1 – VVO/VVD 1
13.45 uur‘s-Heer Arendskerke 2 – VVO/VVD 2
12.45 uurWalcheren 4 – VVO/VVD 4
12.00 uurApollo/Luctor H’zand MO19-1 – VVO/VVD MO19-1
11.00 uurHPC’16 JO15-1 – VVO/VVD JO15-1
09.45 uurKapelle JO13-5 – VVO/VVD JO13-2G
09.00 uurNoormannen JO10-1 – VVO/VVD JO10-1
09.00 uurArnemuiden JO8-2 – VVO/VVD JO8-1G
09.00 uurBevelanders JO8-1G – VVO/VVD JO8-2G
09.00 uurBevelanders JO7-2 – VVO/VVD JO7-1G