Klik hier voor de PDF-versie van het programma voor het a.s. weekend. Indien niet anders vermeld betreft het een competitiewedstrijd. Tussentijds gewijzigde wedstrijden en/of aanvangstijden worden in het rood aangegeven.

zaterdag 21 september 2019

aanvangstijd:thuiswedstrijd(en) sportpark Oosterloo in Domburg:
12.00 uur VVO/VVD JO13-1G – Serooskerke/Veere JO13-1
10.15 uur VVO/VVD JO10-1 – Walcheren JO10-2
09.00 uur VVO/VVD JO8-2G – Arnemuiden JO8-2
09.00 uur VVO/VVD JO7-2G – Walcheren Jo7-1
 thuiswedstrijd(en) sportpark Duinhelm in Oostkapelle:
14.30 uurVVO/VVD 1 – Serooskerke 1
12.00 uurVVO/VVD 2 – Serooskerke 3
afgelast VVO/VVD JO19-1 – Terneuzen JO19-1
10.15 uur VVO/VVD JO15-2G – Zeelandia Middelburg JO15-4
afgelast VVO/VVD JO13-2G – Noormannen JO13-1
 uitwedstrijd(en):
14.30 uurMeeuwen 3 –  VVO/VVD 3
11.30 uurApollo’69 MO19-1 –  VVO/VVD MO19-1
14.30 uurWalcheren JO17-2 –  VVO/VVD JO17-1
11.15 uurVC Vlissingen JO15-1 –  VVO/VVD JO15-1
09.00 uurPatrijzen JO11-1 –  VVO/VVD JO11-1
10.00 uurWalcheren JO9-3 –  VVO/VVD JO9-1G
09.15 uurVCK JO7-1 –  VVO/VVD JO7-1G

dinsdag 24 september 2019

aanvangstijd:thuiswedstrijd(en) sportpark Oosterloo in Domburg:
19.30 uurVVO/VVD JO19-1 – Walcheren JO19-1

zaterdag 28 september 2019

aanvangstijd:thuiswedstrijd(en) sportpark Oosterloo in Domburg:
12.00 uurVVO/VVD MO19-1 – Serooskerke/Veere MO19-1
10.15 uurVVO/VVD JO11-1 – GPC Vlissingen JO11-1
09.00 uurVVO/VVD JO9-1G – de Meeuwen JO9-2
09.00 uurVVO/VVD JO7-1G – Arnemuiden JO7-1
 thuiswedstrijd(en) sportpark Duinhelm in Oostkapelle
12.00 uurVVO/VVD 3 – Noormannen 2
12.00 uurVVO/VVD 5 – Serooskerke 6
10.15 uurVVO/VVD JO17-1 – RCS JO17-2
10.15 uurVVO/VVD JO15-1 – JVOZ JO15-2G
09.00 uurVVO/VVD JO8-1G – SSV’65 JO8-2 
 uitwedstrijd(en):
14.30 uurYerseke 1 – VVO/VVD 1
12.45 uurSSV’65 2 – VVO/VVD 2
14.30 uurNieuwland 2 – VVO/VVD 4
12.45 uurKapelle JO19-1 – VVO/VVD JO19-1
09.45 uurZeelandia Middelburg JO15-3 – VVO/VVD JO15-2G
09.30 uurSJO HPC’16 JO13-1 – VVO/VVD JO13-1G
11.00 uurBrouwershaven JO13-1 – VVO/VVD JO13-2G
09.30 uurFC de Westhoek JO10-1 – VVO/VVD JO10-1
09.30 uurFC de Westhoek JO8-1 – VVO/VVD JO8-2G
09.00 uurde Meeuwen JO7-1 – VVO/VVD JO7-2G