Klik hier voor de PDF-versie van het programma voor het a.s. weekend. Indien niet anders vermeld betreft het een competitiewedstrijd. Tussentijds gewijzigde wedstrijden en/of aanvangstijden worden in het rood aangegeven.

zaterdag 23 november 2019

aanvangstijd:thuiswedstrijd(en) sportpark Oosterloo in Domburg:
10.15 uurVVO/VVD JO15-2G – MZC’11 JO15-2
10.15 uurVVO/VVD JO13-2G – FC de Westhoek JO13-2
09.00 uurVVO/VVD JO8-1G – Luctor Heinkenszand JO8-2G
 thuiswedstrijd(en) sportpark Duinhelm in Oostkapelle:
14.30 uurVVO/VVD 1 – Hellevoetsluis 1
12.00 uurVVO/VVD 2 – FC Axel 2
12.00 uurVVO/VVD JO13-1G – GPC Vlissingen JO13-1
10.15 uurVVO/VVD JO11-1 – Dauwendaele JO11-1
10.15 uurVVO/VVD JO10-1 – VC Vlissingen JO10-2
09.00 uurVVO/VVD JO8-2G – Patrijzen JO8-2
09.00 uurVVO/VVD JO7-2G – Meeuwen JO7-2
 uitwedstrijd(en):
14.30 uurSerooskerke 4 – VVO/VVD 3
14.30 uurNoormannen 4 – VVO/VVD 5
12.30 uurRCS JO19-1 – VVO/VVD JO19-1
13.30 uurKloetinge MO19-1 – VVO/VVD MO19-1
11.15 uurSerooskerke/Veere JO17-1 – VVO/VVD JO17-1
09.45 uurZeelandia Middelburg JO15-2 – VVO/VVD JO15-1
10.00 uurVCK JO9-2 – VVO/VVD JO9-1G
10.00 uur Lebo/SVN/VVB JO7-1 – VVO/VVD JO7-1

zaterdag 30 november 2019

aanvangstijd:thuiswedstrijd(en) sportpark Oosterloo in Domburg:
12.00 uurVVO/VVD 3 – GPC Vlissingen 3
12.00 uurVVO/VVD 5 – Veere 3
10.15 uurVVO/VVD JO15-1 – Aardenburg/Sluis JO15-1
 thuiswedstrijd(en) sportpark Duinhelm in Oostkapelle:
12.00 uurVVO/VVD JO19-1 – Steen JO19-1
12.00 uurVVO/VVD MO19-1 – MZC’11 MO19-1
10.15 uurVVO/VVD JO15-2G – Bevelanders JO15-1
09.00 uurVVO/VVD JO8-1G – Wolfaartsdijk JO8-1
09.00 uurVVO/VVD JO7-1G – Bevelanders JO7-1G
 uitwedstrijd(en):
14.30 uurDBGC 1 – VVO/VVD 1
15.00 uurRCS 2 – VVO/VVD 2
14.30 uurLuctor Heinkenszand 5 – VVO/VVD 4
10.15 uurMeeuwen JO17-1 – VVO/VVD JO17-1
11.15 uurZeelandia Middelburg JO13-2 – VVO/VVD JO13-1G
10.00 uurSSV’65 JO13-3 – VVO/VVD JO13-2G
09.30 uurSerooskerke/Veere JO11-1 – VVO/VVD JO11-1
08.45 uurGPC Vlissingen JO10-2 – VVO/VVD JO10-1
09.00 uurLuctor Heinkenszand JO9-3G – VVO/VVD JO9-1G
09.00 uurBevelanders JO8-1G – VVO/VVD JO8-2G
08.30 uurJong Ambon JO7-1 – VVO/VVD JO7-2G

zaterdag 7 december 2019

aanvangstijd:thuiswedstrijd(en) sportpark Oosterloo in Domburg:
12.00 uurVVO/VVD JO13-1G – Walcheren JO13-2
10.15 uurVVO/VVD JO11-1 – VCK JO11-1
10.15 uurVVO/VVD JO10-1 – RCS JO10-3
09.00 uurVVO/VVD JO9-1G – Arnemuiden JO9-2
09.00 uurVVO/VVD JO7-2G – GPC Vlissingen JO7-2
 thuiswedstrijd(en) sportpark Duinhelm in Oostkapelle:
14.30 uurVVO/VVD 1 – Nieuwenhoorn 1
12.00 uurVVO/VVD 2 – Zaamslag 2
14.30 uurVVO/VVD 4 – Meeuwen 4
10.15 uurVVO/VVD JO17-1 – Zeelandia Middelburg JO17-2
10.15 uurVVO/VVD JO13-2G – Luctor Heinkenszand JO13-3
 uitwedstrijd(en):
12.45 uurDauwendaele 2 – VVO/VVD 3
12.30 uurVCK 5 – VVO/VVD 5
12.00 uurVCK JO19-1 – VVO/VVD JO19-1
12.30 uurSchoondijke/Breskens/Cadzand MO19-1 – VVO/VVD MO19-1
12.30 uurSchoondijke/Breskens JO15-1 – VVO/VVD JO15-1G
11.00 uurDauwendaele JO15-2 VVO/VVD JO15-2G
09.00 uurLuctor Heinkenszand JO8-1G – VVO/VVD JO8-1G
08.45 uurGPC Vlissingen JO8-2G – VVO/VVD JO8-2G
08.45 uurGPC Vlissingen JO7-1 – VVO/VVD JO7-1G

zaterdag 14 december 2019

aanvangstijd:thuiswedstrijd(en) sportpark Oosterloo in Domburg:
12.00 uurVVO/VVD JO19-1 – FC Axel JO19-1
12.00 uurVVO/VVD MO19-1 – Krabbendijke MO19-1
10.15 uurVVO/VVD JO13-2G – Zeelandia Middelburg JO13-5M
10.15 uurVVO/VVD JO8-2G – Walcheren JO8-2
 thuiswedstrijd(en) sportpark Duinhelm in Oostkapelle:
10.15 uurVVO/VVD JO15-1 – Serooskerke/Veere JO15-1
10.15 uurVVO/VVD JO15-2G – Lebo/SVN/VVB JO15-1
09.00 uurVVO/VVD JO7-2G – Zeelandia Middelburg JO7-3
 uitwedstrijd(en):
14.30 uurWalcheren 1 – VVO/VVD 1
12.00 uurMZC’11 JO17-2 – VVO/VVD JO17-1
11.00 uurDauwendaele JO10-1 – VVO/VVD JO10-1
09.00 uurRCS JO9-3 – VVO/VVD JO9-1G
10.00 uurPatrijzen JO8-1 – VVO/VVD JO8-1G
09.45 uurZeelandia Middelburg JO7-2 – VVO/VVD JO7-1G

zaterdag 21 deceber 2019

aanvangstijd:thuiswedstrijd(en) sportpark Oosterloo in Domburg:
  
 thuiswedstrijd(en) sportpark Duinhelm in Oostkapelle:
  
 uitwedstrijd(en):
09.00 uurApollo’69 JO8-1 – VVO/VVD JO8-1G