Klik hier voor de PDF-versie van het programma voor het a.s. weekend. Indien niet anders vermeld betreft het een competitiewedstrijd. Tussentijds gewijzigde wedstrijden en/of aanvangstijden worden in het rood aangegeven.

Zaterdag 23 maart 2019

aanvangstijd:thuiswedstrijd(en) sportpark Oosterloo in Domburg:
14.30 uurDomburg 1 – Nieuwland 1
12.30 uurVVO/Domburg 5 – Meeuwen 5
10.00 uurVVO/Domburg JO13-2G – RCS JO13-2
10.00 uurVVO/Domburg JO8-1G – Patrijzen JO8-1
 thuiswedstrijd(en) sportpark De Duinhelm Oostkapelle:
10.15 uurVVO/Domburg JO11-1 – Serooskerke/Veere JO11-1 
09.00 uurVVO/Domburg JO11-2G – Nieuwland JO11-3
09.00 uurVVO/Domburg JO10-1 – Arnemuiden JO10-1
09.00 uurVVO/Domburg JO7-2G – GPC Vlissingen JO7-3
 uitwedstrijd(en):
12.45 uurFC Dauwendaele 3 – VVO/Domburg 4
10.30 uurVCK JO19-1 – VVO/Domburg JO19-1
11.00 uur FC de Westhoek MO17-1 – VVO/Domburg MO17-1
12.00 uurNVS JO15-1 – VVO/Domburg JO15-1G
11.15 uurSKNWK JO15-1 – VVO/Domburg JO15-2
10.15 uurHalsteren JO13-3 – VVO/Domburg JO13-1G
11.00 uurDauwendaele JO9-3 – VVO/Domburg JO9-1
10.30 uurZeelandia Middelburg JO7-2 – VVO/Domburg JO7-1G
09.00 uurNoormannen JO7-2 – VVO/Domburg JO7-3G

Zaterdag 30 maart 2019

aanvangstijd:thuiswedstrijd(en) sportpark Oosterloo in Domburg:
 inhaal/beker
 thuiswedstrijd(en) sportpark De Duinhelm Oostkapelle:
12.30 uurVVO/Domburg 5 – VCK 5
 uitwedstrijd(en):
10.00 uurGraauw MO17-1 – VVO/Domburg MO17-1
11.15 uurKapelle JO15-1 – VVO/Domburg JO15-1G

Donderdag 4 april 2019

aanvangstijd:thuiswedstrijd(en) sportpark Oosterloo in Domburg:
19.30 uurVVO/Domburg JO17-1 – ‘s Heer Arendskerke JO17-1

Zaterdag 6 april 2019

aanvangstijd:thuiswedstrijd(en) sportpark Oosterloo in Domburg:
 VVO/Domburg JO15-1 – Lepelstraatse Boys JO15-1G
 VVO/Domburg JO9-1 – FC de Westhoek JO9-1
 VVO/Domburg JO7-1G – VC Vlissingen JO7-1
 thuiswedstrijd(en) sportpark De Duinhelm Oostkapelle:
 VVO/Domburg 4 – Luctor Heinkenszand 4
 VVO/Domburg JO19-1 – Arnemuiden JO19-1
 VVO/Domburg JO17-1 – SSV’65 JO17-1
14.00 uur VVO/Domburg MO17-1 – Graauw MO17-1
 VVO/Domburg JO15-2 – ‘s Heer Arendskerke JO15-1
 VVO/Domburg JO13-1G – Apollo ’69 JO13-1G
 VVO/Domburg JO7-3G – Luctor Heinkenszand JO7-1
 uitwedstrijd(en):
 Wolfaartsdijk 1 – Domburg 1
 Noormannen 3 – VVO/Domburg 5
 GPC Vlissingen JO13-1 – VVO/Domburg JO13-2G
 Jong Ambon JO11-1 – VVO/Domburg JO11-1
 Lebo/SSV/VVB JO11-1 – VVO/Domburg JO11-2G
 HPC’16 JO8-2G – VVO/Domburg JO8-1G
 Zeelandia Middelburg JO7-3 – VVO/Domburg JO7-2

Zaterdag 13 april 2019

aanvangstijd:thuiswedstrijd(en) sportpark Oosterloo in Domburg:
 Domburg 1 – Colijnsplaatse Boys 1
 VVO/Domburg JO11-1 – Zeelandia Middelburg JO11-3
 VVO/Domburg JO11-2G – GPC Vlissingen JO11-2G
 VVO/Domburg JO10-1 – DBGC JO10-2G
 thuiswedstrijd(en) sportpark De Duinhelm Oostkapelle:
 VVO/Domburg 5 – Walcheren 5
 VVO/Domburg JO13-2G – Kloetinge JO13-3
 VVO/Domburg JO8-1G – Walcheren JO8-1
 VVO/Domburg JO7-2 – ‘s Heer Arendskerke JO7-1G
 uitwedstrijd(en):
 VC Vlissingen 2 – VVO/Domburg 4
 FC Axel JO19-1 – VVO/Domburg JO19-1
 Patrijzen JO17-1 – VVO/Domburg JO17-1
 Kloetinge MO17-1 – VVO/Domburg MO17-1
 Terneuzen JO14-1 – VVO/Domburg JO15-1G
 MZC’11 JO15-2 – VVO/Domburg JO15-2
 Wemeldinge JO13-1 – VVO/Domburg JO13-1G
 Meeuwen JO9-1 – VVO/Domburg JO9-1
 GPC Vlissingen JO7-1 – VVO/Domburg JO7-1G
 Dauwendaele JO7-3 – VVO/Domburg JO7-3G

Zaterdag 20 april 2019

aanvangstijd:thuiswedstrijd(en) sportpark Oosterloo in Domburg:
 Domburg 1 – Cadzand 1
12.00 uurVVO/Domburg JO17-1 – Vlissingen JO17-1
10.00 uur VVO/Domburg JO13-2G – Luctor Heinkenszand JO13-2
 thuiswedstrijd(en) sportpark De Duinhelm Oostkapelle:
12.30 uurRCS MO17-1 – VVO/Domburg MO17-1
 uitwedstrijd(en):
  

Zaterdag 27 april 2019

aanvangstijd:thuiswedstrijd(en) sportpark Oosterloo in Domburg:
 inhaal/beker
 thuiswedstrijd(en) sportpark De Duinhelm Oostkapelle:
 inhaal/beker
 uitwedstrijd(en):
 inhaal/beker

Zaterdag 4 mei 2019

aanvangstijd:thuiswedstrijd(en) sportpark Oosterloo in Domburg:
 VVO/Domburg JO19-1 – Goes JO19-1
 VVO/Domburg JO17-1 – Apollo’69/K’damme JO17-1
 VVO/Domburg JO15-2 – SSV’65 JO15-1
 VVO/Domburg JO13-1G – Kapelle JO13-1
 VVO/Domburg JO7-1G – Zeelandia Middelburg JO7-1
 thuiswedstrijd(en) sportpark De Duinhelm Oostkapelle:
 VVO/Domburg 4 – de Noormannen 2
 VVO/Domburg MO17-1 – Meeuwen MO17-1
 VVO/Domburg JO15-1G – Nieuwland JO15-1
10.00 uurVVO/Domburg JO9-1 – DBGC JO9-1
 VVO/Domburg JO7-3G – Serooskerke/Veere JO7-2
 uitwedstrijd(en):
 MZVC 4 – VVO/Domburg 5
 VCK JO13-1 – VVO/Domburg JO13-2G 
 HVV’24/Clinge JO11-2 – VVO/Domburg JO11-1
 Noormannen JO11-1 – VVO/Domburg JO11-2G
 VC Vlissingen JO10-1 – VVO/Domburg JO10-1
 Serooskerke/Veere JO8-1G – VVO/Domburg JO8-1G
 Walcheren JO7-2 – VVO/Domburg JO7-2

Zaterdag 11 mei 2019

aanvangstijd:thuiswedstrijd(en) sportpark Oosterloo in Domburg:
 VVO/Domburg 5 – Bevelanders 3
 VVO/Domburg JO13-2G – RCS JO13-3 
 VVO/Domburg JO8-1G – RCS JO8-1
 thuiswedstrijd(en) sportpark De Duinhelm Oostkapelle:
 VVO/Domburg JO11-1 – Nieuwland JO11-1 
 VVO/Domburg JO11-2G – Wemeldinge JO11-2
 VVO/Domburg JO10-1 – Goes JO10-1
 uitwedstrijd(en):
 Apollo’69 1 – Domburg 1
 Walcheren 4 – VVO/Domburg 4
 Terneuzense Boys JO19-1 – VVO/Domburg JO19-1
 Terneuzen MO17-1 – VVO/Domburg MO17-1
 Zeelandia Middelburg JO15-2 – VVO/Domburg JO15-1G
 Zeelandia Middelburg JO15-3 – VVO/Domburg JO15-2
 FC Bergen JO13-1 – VVO/Domburg JO13-1G
 MZC’11 JO9-4 – VVO/Domburg JO9-1
 Dauwendaele JO7-1 – VVO/Domburg JO7-1G
 Kapelle JO7-2 – VVO/Domburg JO7-3G

Zaterdag 18 mei 2019

aanvangstijd:thuiswedstrijd(en) sportpark Oosterloo in Domburg:
 Domburg 1 – Patrijzen 1
 VVO/Domburg 5 – GPC Vlissingen 6
 VVO/Domburg JO11-1 – GPC Vlissingen JO11-1
 VVO/Domburg JO11-2G – Zeelandia Middelburg JO11-4
 VVO/Domburg JO7-1G Meeuwen JO7-1
 thuiswedstrijd(en) sportpark De Duinhelm Oostkapelle:
  VVO/Domburg JO17-1 – Wolfaartsdijk JO17-1
 VVO/Domburg MO17-1 – RCS MO17-1
 VVO/Domburg JO13-2G – Zeelandia Middelburg JO13-3
 VVO/Domburg JO9-1 – Zeelandia Middelburg JO9-4
 VVO/Domburg JO7-2 – Dauwendaele JO7-2G
 VVO/Domburg JO7-3G – Zeelandia Middelburg JO7-5
 uitwedstrijd(en):
 de Meeuwen 4 – VVO/Domburg 4
 SC Gastel JO19-1 – VVO/Domburg JO19-1
 SJO HPC’16 JO15-1 – VVO/Domburg JO15-1G
 Brouwershaven JO15-1 – VVO/Domburg JO15-2
 Yerseke JO13-1 – VVO/Domburg JO13-1G
 Zeelandia Middelburg JO10-2 – VVO/Domburg JO10-1
 Kloetinge JO8-3 – VVO/Domburg JO8-1G

Zaterdag 25 mei 2019

aanvangstijd:thuiswedstrijd(en) sportpark Oosterloo in Domburg:
 VVO/Domburg JO15-1G – Aaardenburg/Sluis JO15-1 
 thuiswedstrijd(en) sportpark De Duinhelm Oostkapelle:
 VVO/Domburg 4 – Nieuwland 2
 VVO/Domburg JO19-1 – Terneuzen JO19-1
 VVO/Domburg JO15-2 – Luctor Heinkenszand JO15-2
 VVO/Domburg JO13-1G – Dauwendaele JO13-1
 VVO/Domburg JO8-1G – Meeuwen JO8-1
 uitwedstrijd(en):
 Lewedorpse Boys 1 – Domburg 1
 Serooskerke 5 – VVO/Domburg 5
 Kapelle JO17-1 – VVO/Domburg JO17-1
 Bevelanders MO17-1 – VVO/Domburg MO17-1
 Meeuwen JO13-1 – VVO/Domburg JO13-2G
 Serooskerke/Veere JO11-2 – VVO/Domburg JO11-2G
 Bruse Boys JO9-1 – VVO/Domburg JO9-1
 RCS JO7-1 – VVO/Domburg JO7-1G
 VC Vlissingen JO7-2 – VVO/Domburg JO7-2
 Serooskerke/Veere JO7-1 – VVO/Domburg JO7-3G

Zaterdag 8 juni 2019

aanvangstijd:thuiswedstrijd(en) sportpark Oosterloo in Domburg:
  
 thuiswedstrijd(en) sportpark De Duinhelm Oostkapelle:
  
 uitwedstrijd(en):
 VVO/Domburg JO11-1 toernooi Serooskerke