Na twee succesvolle weekenden met veel (doel)punten moeten we het dit keer met iets minder punten doen. Maar…. wel weer een kampioen erbij! Domburg JO11-2G pakte ongeslagen de najaarstitel. Gefeliciteerd! De oudste jeugd van Oostkapelle/Domburg JO17-1 deden ook goede zaken voor het kampioenschap door met 5-1 te winnen van FC de Westhoek. Voor Domburg JO15-1 geld hetzelfde. Door een duidelijke overwinning op Zeelandia Middelburg zijn ze hard op weg om eveneens kampioen te worden. Voor Domburg JO13-1 is dat niet meer mogelijk. Zij verloren van Oostkapelle die daardoor kampioen werden. Gefeliciteerd. Domburg JO9-2 maakten nog even duidelijk waarom zij kampioen zijn geworden door met 8-0 te winnen van Goes. De jongste blauwwitte helden verloren van de Noormannen, maar wisten wel weer te scoren.

De senioren morsten wat punten deze ronde. Het 1e verloor van de Westhoek, maar behoud wel de vijfde plek. Het tweede speelde in een attractieve wedstrijd gelijk tegen de Meeuwen zonder dat er gescoord werd.