Zo tegen het einde van de competitie is het programma op zaterdag steeds korter. Doordat er veel wedstrijden naar een doordeweekse dag zijn verplaatst waren het er dit weekend ook maar vier. Het 1e ging in de laatste thuiswedstrijd van het seizoen onderuit tegen FC de Westhoek. JO17-1 zette weer een flinke stap naar het kanpioenschap door met 0-8 te winnen. Ze hebben nu 5 punten meer als nummer 2 SJO/HPC’16 maar die hebben nog een wedstrijd minder gespeeld. Als JO17-1 de laatste wedstrijd op zaterdag 13 mei wint zijn ze (weer!) kampioen. 

Domburg JO11-2 was niet bestand tegen Arnemuiden en verloor ruim. Onze jongste blauwwitte helden versloegen in de derby hun leeftijdsgenoten van de Noormannen met 2-0.Top!

Komende week een doordeweekse wedstrijd van het 2e en zaterdag bijna allemaal uitwedstrijden. Alleen JO7-1 speelt thuis.