Op zaterdag 24 maart 2018 werd de jaarlijkse vrijwilligersavond gehouden op sportpark Oosterloo. En inmiddels is het een goede gewoonte geworden om op die avond de ‘vrijwilliger van het jaar’ bekend te maken. Zo ook dit jaar en degene die deze eer te beurt valt is dan gelijk de winnaar van de ‘Els Geertse-bokaal’. En dit jaar was het wel een hele bijzondere vrijwilliger die in het zonnetje werd gezet. Een van de bekendste supporters van Domburg die er op de club rondloopt, Mattie Brand. Al decennia lang voorzitter van de supportersvereniging en trouwe bezoeker van het sportpark. Bijna elke zaterdag is ze wel aan de Roosjesweg te vinden om de blauwwitte helden aan te moedigen. 

Mattie zit al vanaf de oprichting in 1971 in het bestuur van ‘de Zandvreters’. Vanaf 1980 nam ze de voorzittershamer over van Thijs Jansen en tot op de dag van vandaag hanteert zij die nog steeds. Aan het einde van het seizoen zal ze het stokje over gaan dragen aan Andreas van Straten. Een mooi moment dus om haar met deze ‘oeuvreprijs’ te eren! Een meer dan terechte winnaar voor alle jaren van vrijwilligerswerk. Mattie, namens iedereen van harte gefeliciteerd!!