26-05-2018 Domburg JO7-2 – Veere JO7-2: 4-8

Vandaag alweer de laatste wedstrijd van het seizoen en wel op een schitterend zonnig sportpark Oosterloo. Iedereen heeft er weer zin in en we beginnen met frisse moed aan de wedstrijd. Direct in het begin is het Kaj die 2x een bal tegen moet houden, om de 0-0 op het bord te laten staan. Vervolgens gaan Tygo en Rowen een paar keer aan de dribbel, meer dit levert nog geen goals op. Thijmen dribbelt een bal in, speelt hem naar Tygo, en jawel, 1-0. Hierna volgt een uittrap van Veere die door Rowen opgepikt wordt en hij maakt de 2-0. […]

19-05-2018 Zeelandia M’burg JO7-6 – Domburg JO7-2: 2-4

Op deze zaterdag mogen we wederom richting Middelburg. We gaan ons prachtige spel op kunstgras laten zien. De tegenstander heeft 1 speler meer dan wij en willen graag iedereen laten spelen. Vandaar dat we er zowel in de 1e als in de 2e helft een gastspeler bij hebben (wat erg goed ging). We spelen op een veld dat minimaal een keer zo groot is als dat we gewend zijn, dus het duurt even voordat we bij het vijandelijke doel zijn. Dylan geeft een pass op Tygo, deze pakt de bal uit de lucht…waarna de supporters opveren…maar […]

16-05-2018 Zeelandia M’burg JO7-5 – Domburg JO7-2: 4-8

Op een winderige woensdagmiddag mochten we aantreden tegen Zeelandia Middelburg JO7-5. De 1e kans van de wedstrijd was voor Tygo, maar deze stuitte op de keeper. De rebound was voor Anouk, maar helaas ging de bal er niet in. Vervolgens lijden we balverlies terwijl we in de aanval zijn, Zeelandia speelt het goed uit, en we staan met 1-0 achter. Even later wordt het ook 2-0, maar we blijven gewoon doorgaan. Hierna een schot van Domburg zijde, de keeper van de tegenstander pakt de bal klemvast…maar goed, dat kan gebeuren bij de mini’s. Dit wapenfeit […]

05-05-2018 Oostkapelle JO7-1g – Domburg Jo7-2: 3-17

Op deze prachtige zonnige dag gingen we vol goede moed naar onze Oostkapelle buren. Er werd in goed overleg besloten om 6 tegen 6 te spelen, waarna we de wedstrijd gelijk goed beginnen. Rowen pikt de bal op eigen helft op, gaat aan de dribbel, en schiet hem in het doel! 0-1. Hierna geeft hij een pass op Tygo die met buitenkant rechts de bal naast het doel weet te krijgen. Thijmen zet, na een scrimmage voor het Oostkapelle doel, als laatste zijn voet tegen de bal, 0-2. Vervolgens speelt Dylan de bal in op Tygo die de bal net […]

21-04-2018 Domburg JO7-2 – Meeuwen JO7-3: 1-16

De volgende, wederom, thuiswedstrijd in deze pittige competitie stond alweer vroeg op het programma.  Om 09.00 uur rolde de bal alweer op het zonnige Sportpark Oosterloo. Vooraf was er door de coaches nog op ‘gehamerd’ om meer naar de bal toe te gaan zodat de tegenstander minder makkelijk gevaarlijk voor ons doel kan komen. We gaan het zien Rowen begint direct met een pegel van afstand, deze wordt echter op de doellijn gestopt. Uit de tegenaanval wordt direct gescoord, wat de 0-1 betekent. Hierna bestoken Thijmen en Jonathan het vijandelijke doel, maar helaas zonder resultaat. Al snel staan we met […]

14-04-2018 Domburg JO7-2 – Veere JO7-1: 1-11

Vandaag de wedstrijd thuis tegen Veere. We hadden al gezien dat de tegenstanders allemaal grote kerels waren, maar dit nam niet weg dat we al snel via Rowen op 1-0 kwamen. Een goed begin dus! De voorsprong hielden we echter maar kort vast, binnen een mum van tijd was het 1-3. Dylan had in de tussentijd verdedigend al 2x ingegrepen om erger te voorkomen. Na 5 ingooien (in dribbelen tegenwoordig) achter elkaar lag de bal echter ineens in het Domburgse doel, 1-4. Kort hierna volgde ook de 1-5. Vervolgens ging Rowen nog een keer aan de dribbel wat net geen […]

07-04-2018 Domburg JO7-1 – Domburg JO7-2: 10-5

Vandaag stond DE wedstrijd der wedstrijden op het programma, vergelijkbaar met El Clásico in Spanje! Het massaal toegestroomde publiek stond vol verwachting langs de lijn om de prestaties van onze Domburgse mini’s te mogen aanschouwen.  JO7-2 begon aan de wedstrijd met de volgende spelers: Tygo, Rowen, Anoek, Dylan, Thijmen en Kaj. Jonathan was helaas ziek, voor hem in de plaats kwam Thijmen die zijn 1e voetbalwedstrijd in het blauw-witte tenue ging spelen.
 

Na de bespreking van de coaches was het strijdplan weer duidelijk en begonnen we vol […]

24-03-2018 Domburg JO7-2 – Colijnsplaatse Boys JO7-1: 0-12

Na de afgelasting van vorige week in verband met de sneeuw stond er ditmaal wederom een thuiswedstrijd op het programma. Vooraf hadden de coaches nogmaals duidelijk gemaakt dat het handig is om naar de bal toe te gaan om hem af te kunnen pakken, of over te kunnen spelen.
Iedereen knikte dat ze het snapten, dus vol goede moed stapten we het veld op voor een lekker potje voetbal. Het begin van de wedstrijd ging gelijk op. Na een scrimmage voor het doel van de tegenstander scoorde Tygo bijna terwijl Rowen iets later een pegel op de […]

10-03-2018 Domburg JO7-2 – Oostkapelle JO7-2: 2-15

Vandaag begon de nieuwe competitie waarin we voor het eerst met de JO7-2 aantraden. We zouden 2×15 minuten spelen in overleg met de tegenstander.  Voor sommigen was het allemaal nogal overweldigend om op het veld te staan en we kwamen al snel op 0-1 achterstand. Hierna denk ik dat er een nieuw wereldrecord doelpunten tegen binnen 1 minuut is gezet. Binnen 1 minuut gingen er namelijk 6 ballen tegen de touwen. We kwamen tijdelijk niet van onze goal vandaan. Dylan maakte tussendoor nog een doelpunt vanaf eigen helft via een harde pegel met zijn linker!

Ruststand 1-10.

In de rust hebben we […]