13-10-2018 VVO/Domburg JO11-2 – DWO’15 JO11-1: 6-5

Het is prachtig weer voor een mooie pot voetbal. De zon schijnt en t gras ligt er prima bij. Supporters zijn in grote getalen aanwezig. De scheids is op t allerlaatste moment geselecteerd op z’n vrije zaterdag. Ook hij heeft er veel zin in 😂. 

EERSTE HELFT
Er wordt afgetrapt door DwO.
Uitbraak vv DOOS. Jerome rent alleen op de doelman af en legt af op Sam. Sam schiet….Helaas gemist.
Uitbraak DOOS. Schot van Jerome. Schiet op de keep. Eerste schot van DwO. Afgeketst via een DOOS’ been. Corner levert niets op.
Schot DwO uit t niets, net naast.
Uitbraak DOOS. Schot van Mila gaat net naast.
Corner […]

22-09-2018 GPC JO11-2G – VVO/Domburg JO11-2G: 10-4

De JO11-2 startte afgelopen zaterdag met de eerste wedstrijd in de competitie. Tegenstander was GPC en er werd uit gespeeld, dus vertrokken de jongens en meiden om 8.50 uur richting Vlissingen vanaf sportpark Duinhelm. Het is nog wat wennen voor de Domburgse en Oostkapelse jongens en meiden nu ze 1 team zijn geworden.

Ze hadden dan ook een moeizame start. Binnen 10 minuten keken ze tegen een 3-0 achterstand aan. Het werd nog 4-0, maar gelukkig scoorde Sam en werd het 4-1. De vervelende 0 was weg. Hierna liep het wat beter. Er volgenden nog 2 goals van Oostkapelle/Domburg door Hjort […]