Dinsdagavond 19.00 uur Sportpark Oosterloo, Domburg. 20 man, klaar om bij een temperatuur van 27 graden eens lekker te gaan tegelen. Op het veld stonden een behoorlijk aantal tegels klaar om rondom het veld gelegd te worden. Dit moet gebeuren voordat de hekken om veld 1 komen. Dat laatste staat eind augustus op de planning, dus het werd tijd om de handen uit de mouwen te steken. En dan blijkt dat je in twee uur tijd met 20 man behoorlijk wat werk kan verzetten. Het grootste gedeelte van de tegels ligt er inmiddels. Er moet nog wel het een en ander afgewerkt worden, maar deze avond is er al een behoorlijk stuk gedaan.  In ieder geval hartstikke mooi dat er op zo’n warme avond zoveel mensen kwamen helpen. Top!

Het bewijs van het harde werk is vastgelegd op camera. De foto’s staan in de galerij van VV Domburg.