Een bijna volledig programma dit weekend. Alleen de jongste spelers van Domburg hadden vandaag vrij. De overige blauwwitte helden mochten aan de bak. Als eerste de jeugd…. alleen JO17-1, JO15-1 en JO13-1 wisten hun potjes winnend af te sluiten. De overige teams moesten hun meerdere erkennen in hun tegenstander. Domburg JO11-2 had het weer zwaar. Hopelijk komen ze na de winterstop in een wat eerlijkere competitie terecht. 

Domburg 1 pakten een punt tegen Jong Ambon 1. In de rust stonden ze nog achter maar in de 51 minuut scoorde Sander de gelijkmaker. Domburg 2 won dankzij vier doelpunten van de ‘oudjes’. Rutger Bimmel mocht na zijn hattrick de bal meenemen.  Domburg 2 klimt zodoende verrassend naar de 3e plek.

Van beide seniorenwedstrijden zijn foto’s gemaakt. Zie hiervoor de fotogalerijen van Domburg 1 en Domburg 2.