Een slechte dag voor de senioren van VV Domburg. Beide ploegen verloren dik. Het eerste kwam in de tweede helft nog enigzins terug, maar kon de achterstand niet meer inhalen. Wel een heugelijk feit omdat Chiel Maranus door zijn twee doelpunten Tonny van Iersel achterhaalde als topscorer aller tijden van VV Domburg.  Maar daarover later meer.

Bij de jeugd ging het een stukje beter. JO19-1 pakte de drie punten bij ‘s Heer Arendskerke. JO13-1 verloor ruim bij de buren in Zoutelande. In de onderlinge strijd tussen JO11-1 en JO11-2G won eerstgenoemde overtuigend. JO11-2G redde nog wel de eer met een doelpunt. JO9-1 en JO7-1 wonnen allebei. Beide teams scoorden 9 doelpunten.

Sinds afgelopen week is het weer mogelijk de standenlijst te raadplegen. Voortaan zal hij weer elke week geupdated worden.