Wedstrijdverslagen Domburg 2

18-11-2017 Domburg 2 – Oostkapelle 4: 4-2

We begonnen met een selectie van 16 man…. maar hoe dichter we bij zaterdagmorgen 12.30 uur kwamen hoe minder spelers we overhielden. Uiteindelijk viel het nog wel mee en konden we met 14 man de wei in. De volgende spelers stonden aan de aftrap: Jorn op het doel, Rick en Micha in het centrum van de verdediging en Patrick linksback. Het middenveld op rechtshalf Bernt, middenveld Rutger en Yannick en op linkshalf Janick. De spitsen waren Maks en Jeroen.  De reserves waren Bart, Wouter en Jesse. 

De eerste vijf waren wat apart. We kwamen niet een keer aan de bal en […]

14-10-2017 FC Dauwendaele 4 – Domburg 2: 8-2

Door vakantie en blessures was het lastig om een volledig elftal op de been te krijgen. Uiteindelijk hadden we er precies 11 met daarbij de aantekening dat Maurice B maar 1 helft zou spelen. De leider van dit zootje ongeregeld zou dan voor de vorm ook het veld opgaan. Met de achterliggende gedachte dat we er dan in ieder geval 11 op het veld hadden staan. Gelukkig plakte Maurice er nog een kwartier aan vast zodat de wissel maar een half uurtje op het veld hoefde rond te dartelen.

De omstandigheden waren best pittig. Het weer was ideaal om een terrasje […]

30-09-2017 GPC Vlissingen 4 – Domburg 2: 10-0

Ja wat schrijf je in een verslag na een wedstrijd met zo’n uitslag….. Het wordt in ieder geval een positief stukje want de uitslag is al negatief genoeg. Positief was dat we met 12,5 man de wedstrijd konden beginnen. De halve man was Micha die na de eerste helft (en een kwartier in de 2e) moest gaan werken.   Positief was ook dat we de Vlissingse storm vrij lang tegen hebben kunnen houden. Na de eerste helft stond het nog maar 3-0. Het laatste kwartier van de 2e helft nekte ons. Toen vielen de doelpunten als rijpe appels. 

Positief was verder dat […]

23-09-2017 Domburg 2 – MZVC 2: 1-0

De start van de competitie kon niet beter beginnen. Schitterend voetbalweer, 13 man in de selectie en een veld als een biljartlaken…. oke dat laatste is overdreven maar dat stond wel leuk. En zo slecht was het veld ook weer niet. Jorn stond voor het eerst sinds lange tijd weer eens tussen de palen. Eindelijk weer een echte keeper! Het centrale (komische) duo was Piggel en Timpe en de beide backs waren Gerben en Matteo. Centraal op het middenveld stonden Yannick en Rutger, op links Patrick en op rechts Rudy. Ons spitsenkoppel was Menno en Jeroen. En last but not […]

20-05-2017 VCK 3 – Domburg 2: 3-4

Koudekerke, 12.30 uur…. de laatste competitiewedstrijd van dit seizoen.  Met 15 man en zonder (een van ) onze vaste keeper(s) moesten we de laatste wedstrijd zien te winnen. Een wedstrijd die eigenlijk nergens om ging. Tenminste als je puur naar de stand keek. Natuurlijk ging deze pot nog ergens om… de winst en drie punten. De bronzen medaille waardig….

We begonnen de wedstrijd met Richard in het doel, rechtsback Deamion, linksback Gerben en centraal achterin Hugo en Micha. Het hart van het middenveld bestond uit de youngsters Robin en Yannick. Linskhalf Jerom en rechtshalf Janick en in de spits Vic en […]

02-05-2017 Domburg 2 – Meeuwen 4: 3-1

Een mooie dinsdagavond voor een mooi potje voetbal. Dat was 2 mei dit jaar. En laat nou net Domburg 2 moeten voetballen. Dat kwam dus goed uit. Met wat moeite kregen we 13 man bij elkaar. Jacco was weer bereid een wedstrijd te keepen. Zijn verdediging bestond uit Maurice en Patrick in het centrum en Deamion en Gerben als backs. Micha was een plekje doorgeschoven en speelde samen met Yannick op het middenveld. Rechtshalf Janick, linkshalf Menno en Jeroen en Rudy in de spits. Op de bank begonnen Tim en Martijn.

Kregen we in de eerste wedstrijden van dit seizoen nogal […]

11-04-2017 Domburg 2 – Walcheren 4: 2-1

Zomeravondvoetbal in de lente!
Eindelijk weer eens een wedstrijd. Na een vrije zaterdag en twee door de tegenstander afgelaste wedstrijden, op deze dinsdagavond een inhaalpotje tegen Walcheren 4. Met 14 man hadden we in ieder geval over de opkomst niks te klagen. Het kan dus wel…. op dinsdag met veel spelers op het veld. Dat beloofd wat voor de komende trainingen!

We begonnen de wedstrijd op deze mooie lenteavond met Jochem in het doel, Gerben linksback, Deamion rechtsback en Maurice en Micha in het centrum. Op het middenveld Menno en Matteo, links Rudy, rechts Janick en in de spits Maks en Jeroen. […]

4 februari 2017 Domburg 2 – Noormannen 2: 3-2

Vandaag vervolgen we het seizoen weer zoals we het geëindigd zijn….. tegen de eeuwige rivaal Noormannen. Altijd spannend, altijd strijd, altijd beladen, altijd mooi, maar nooit saai. Ook deze editie dus niet. Maar net als de uitwedstrijd op Derby Day in Westkapelle wisten de blauwwitte helden van het 2e deze derby te winnen. 

Met maar liefst 17 man zouden we de wedstrijd gaan beginnen…. ware het niet dat Maks en Rudy nog afvielen vanwege respectievelijk ziekte en werk. Allebei even vervelend. We begonnen met het vaste centrale duo Maurice en Micha in de verdediging. Gerben linksback, Deamion rechtsback, Richard rechtshalf, Tim […]

10 december Noormannen 2 – Domburg 2: 0-3

Domburg 2 houdt het hoofd koeler dan Noormannen 2

10 december, Derby Day! Een belangrijke wedstrijd voor beide ploegen. Noormannen 2 wil natuurlijk niet verliezen van de eeuwige rivaal Domburg. En andersom, DOmburg wil ook zeker niet verliezen van de Noormannen. Een echte derby dus. Zeker ook door het leuke programma wat de evenementencommissie van de Noormannen hadden samengesteld. Chapeau voor dit leuke spektakel! 

Maar dan nu het wedstrijdverslag. Coach Martin de Nooijer liet aan duidelijkheid niets te wensen over in zijn wedstrijdbespreking. Hier moest en zou gewonnen gaan worden. En daar ging iedereen zijn steentje aan bijdragen. Kern van de boodschap […]

3 december 2016 Domburg 2 – MZVC 2: 1-0

Veel trainen loont!

jeroen-motmEen goeie uitsmijter om mee te beginnen…. Want na alle uren training van spits Jeroen kreeg hij dan eindelijk loon naar werken. Zijn eerste doelpunt van seizoen 2016/2017 is een feit. Vanwege dit doelpunt en vanwege het feit dat hij nog geen wedstrijd én training van het 2e heeft gemist, verdient hij deze speelronde de eretitel Man of the Match! Daar kun je mee het glazen huis in zou ik zo zeggen….

En dan nu het verslag hoe hij tot het doelpunt heeft kunnen komen. De selectie voor de wedstrijd tegen MZVC […]

26 november 2016 de Meeuwen 4 – Domburg 2: 0-0

Na een heerlijke vrije zaterdag om alle achterstallige klussen weg te werken konden we vandaag de wei weer in… bij de buren in Zoutelande. De Meeuwen 4 staan een plekje onder ons met een puntje minder. Tijd om een gat te slaan. 

We begonnen met een klein keepersprobleempje (Jacco, mogen we jou volgende keer bellen??) Anco was ziek en Jorn kon ook niet. Improviseren dus. Gelukkig hebben we twee veldspelers die uitstekend kunnen keepen. De eerste helft deed Richard dit zeker niet onverdienstelijk en in de tweede helft was Jerom een van de uitblinkers in het doel. De eerste helft vormden […]

5 november 2016 Domburg 2 – Serooskerke 4: 4-1

jornMeestal eindig je een verslag met de Man of the Match of iets dergelijks.  Maar dit keer wilde ik er mee beginnen. Zonder de overige 15 (!!) spelers tekort te willen doen denk ik dat iedereen die de wedstrijd gezien heeft het met mij eens is dat er maar een speler voor deze prestigieuze titel in aanmerking kan komen. Onze keeper JORN PROVOOST!  Door enkele meer dan uitstekende reddingen heeft hij er persoonlijk voor gezorgd dat we de drie punten in Domburg hielden. Drie keer kwamen de aanvallers van Serooskerke alleen tegenover Jorn […]

29 oktober 2016 Walcheren 4 – Domburg 2: 3-2

Met een selectie van 14 man reisden we af richting Vlissingen voor de wedstrijd tegen Walcheren 4. Een van de hoger geplaatste teams in onze competitie dus een mooie graadmeter voor ons niveau. De eerste vijf minuten waren voor Domburg 2. Er werd goed gecombineerd, vroeg druk gezet en er werden mooie aanvallen opgezet over de flanken. Maar helaas bleef het bij vijf minuten. Ineens lieten we onze tegenstanders lopen, kwamen passes over 20 (centi)meter niet meer aan en liepen we, althans sommigen van ons, als een kip zonder kop over het veld. Walcheren maakte daar goed gebruik van en […]

22 oktober 2016 MZVC 2 – Domburg 2: 3-2

Als een van de weinigen moest Domburg 2 aan het begin van de herfstvakantie aantreden op de groene mat om de strijd aan te gaan met MZVC 2. De nummer laatst, maar dat zegt niks in deze competitie. Doordat sommige spelers weer zo nodig met vakantie moesten (terwijl ze lekker kunnen voetballen….. dan is de keuze toch niet zo moeilijk???) hadden we wat personele wisselingen in het team. Maar uiteindelijk bleken we toch met 16 man te zijn. Dus wissels genoeg.

Al vroeg in de wedstrijd bleek dat we volle bak moesten, want ook bij MZVC was er kennelijk wat geschoven […]

15 oktober 2016 Domburg 2 – Arnemuiden 3: 5-0

Het werd weer eens tijd voor een verslagje. De afgelopen wedstrijden was uw verslaggever wat minder gemotiveerd om een leuk stukje te schrijven. Om uiteenlopende redenen zullen we maar zeggen.  Na een korte wedstrijdbespreking en een wat langere (soort van) peptalk mochten de heren van het 2e de wei in. Zoals eerder in dit uitstekende verslag is gememoreerd waren de vorige wedstrijden niet om over naar huis te schrijven…. (wat dan ook niet gebeurd is) maar dat was vandaag anders.

Aan spelers geen gebrek dit keer. We begonnen donderdagavond met 19 spelers maar naarmate de wedstrijden dichterbij kwamen, vielen er steeds […]

16 april 2016 Arnemuiden 4 – Domburg 2: 1-4

Met 14 man (Jeroen was als vooruitgeschoven post al eerder afgereisd) vertrokken we naar Erremu voor de wedstrijd tegen het vierde. Thuis hadden we met 3-4 verloren van deze ploeg dus tijd voor revanche. We begonnen met enkele zwaargewichten in de spits, Jeroen en Bob. Daarachter het middenveld met Bokje in de punt naar voren en Maupie (van het 2e dus niet die van Bernard) in de punt naar achteren. Op links en rechts de Benjamins van het 2e Hugo en Janick. In het hart van de verdediging de nestor van dit ensemble, Micha (die van Bernard) en ons duracell […]

19 maart 2016 Noormannen 2 – Domburg 2: 0-1

De wedstrijd die altijd gewonnen moet worden. Voor beide kanten. Maar de scherpe kantjes zijn er wel een beetje af. Maar toch wordt er net wat fanatieker gevoetbald. Zo ook in deze editie. Tot en soms net over het randje. Maar dat hoort bij een derby. De thuiswedstrijd was geëindigd in 3-3. We ontliepen elkaar dus niet veel.

Aan het begin van de wedstrijd kregen we nog een tegenvaller te verwerken. Maurice moest met een knieblessure afhaken. Zodoende stonden Richard en Deamion in het centrum. Op zich waren er niet heel veel hoogtepunten in deze wedstrijd. Domburg controleerde de wedstrijd maar […]

23 januari 2016 Nieuwdorp 2/3 – Domburg 2 (oefen): 3-3

Een kort verslagje van de eerste wedstrijd van Domburg 2 in 2016. Een oefenwedstrijd in en tegen Nieuwdorp 2/3. Met een selectie van 14 man begonnen we aan de wedstrijd. De nadruk lag op het combinatiespel en de uitslag was van ondergeschikt belang. De eerste helft was het 2e de betere ploeg maar was Nieuwdorp de scorende ploeg en zodoende stonden we bij de rust dik achter. Maar altijd naar de positieve kanten kijken, Nieuwdorp had nagenoeg geen uitgespeelde kans gehad. Het eerste doelpunt viel uit een vrije trap op de rand van de 16. Die werd mooi ingeschoten. De […]

7 november 2015 GPC Vlissingen 4 – Domburg 2: 5-1

Met wat wijzigingen in de laatste paar dagen, konden we met 12 afreizen naar Vlissingen. Deamion speelde nog een helft bij B1 mee, dus die kwam wat later. Menno nam de ondankbare taak als vlagger op zich en zo konden we op half een beginnen. Nieuwe ronde, nieuwe kansen.

Het werd een wedstrijd waarbij de keepers de kans kregen om uit te blinken. En dat is nooit goed eigenlijk. De eerste 20 minuten speelden we aardig mee met wat kansen over en weer. Maar ook GPC was gevaarlijk. Die hebben de lat en de palen op zo’n beetje elke plek geraakt. […]

24 oktober 2015 Walcheren 3 – Domburg 2: 0-0

2e 24-10-15

Na het nodige geschuif en gepuzzel kregen we dan toch twee elftallen op de been voor de wedstrijden van het 2e en 3e van VV Domburg. Domburg 3 kon met 14 spelers de wedstrijd beginnen en Domburg 2 reisde met 13 spelers af naar Vlissingen voor de wedstrijd tegen Walcheren.

We begonnen met Micha en Piggel als verdedigend blok voor het doel van Anco. Het wellicht in de toekomst legendarische duo Jim en Tim waren de backs voor vandaag. Het hart van het elftal werd gevormd door Mo & Maupie oftewel […]

26 september 2015 Domburg 2 – Oostkapelle 3: 0-2

Vanwege de zeperd van vorige week begon Martin met een ouderwetse donderpreek voor de wedstrijd. Het moest, kon en zou deze wedstrijd beter gaan. Want veel slechter als vorige week moest het niet gaan worden. Met een hele brede selectie op de bank vanwege het afgelasten van de wedstrijd van het 3e, begonnen we om half een aan de wedstrijd.

En met de inzet was dit keer niks mis. Onder leiding van (schorre) Bob zette iedereen zich volledig in om er een mooie wedstrijd van te maken. De eerste 20 minuten was Oostkapelle duidelijke de betere ploeg. Ze waren wat leper […]

17 september 2015 Domburg 2 – FC Dauwendaele 5: 2-4

Vandaag dan eindelijk de eerste competitiewedstrijd. Met 14 man gingen we de strijd aan met het vijfde van Dauwendaele. Al na twee minuten spelen keken we tegen een achterstand aan. Dwars door het midden kon een speler van de blauw gelen opstomen naar het doel en de 0-1 scoren. De vlagger van Domburg gaf nog aan dat het buitenspel was maar de scheidsrechter kende het doelpunt toe. Dat was gelijk een tegenvaller. Maar we herstelden vrij aardig. Het spel bleef rommelig en zonder veel lijn, maar met enige regelmaat wisten we door de verdediging heen te breken. Alleen het scoren […]

22 augustus 2015 Domburg 2 – Zeeland Sport 2: 4-1

Eindelijk was hij daar, de eerste wedstrijd van het vernieuwde tweede elftal. Voor de bestaande spelers van het tweede de aanloop naar een nieuw seizoen, maar voor de nieuwe jeugdige aanwas van Domburg 2 een aanloop naar een nieuw hoofdstuk in hun voetballoopbaan. En dat bij elkaar leverde een mooie mix van spelers op. Met een zeer ervaren as van Rutger, Piggel en Micha en Bart en Wim op de flanken en daar omheen de jeugdige talenten. Mooi om te zien! Benieuwd wat dat op zou gaan leveren.

Domburg 2 - Zeeland Sport 2