Vrijwilliger van het jaar 2017

Op zaterdag 24 maart 2018 werd de jaarlijkse vrijwilligersavond gehouden op sportpark Oosterloo. En inmiddels is het een goede gewoonte geworden om op die avond de ‘vrijwilliger van het jaar’ bekend te maken. Zo ook dit jaar en degene die deze eer te beurt valt is dan gelijk de winnaar van de ‘Els Geertse-bokaal’. En dit jaar was het wel een hele bijzondere vrijwilliger die in het zonnetje werd gezet. Een van de bekendste supporters van Domburg die er op de club rondloopt, Mattie Brand. Al decennia lang voorzitter van de supportersvereniging en trouwe bezoeker van het sportpark. Bijna elke […]

Vrijwilliger van het jaar 2016

Tijdens de jaarlijkse vrijwilligersavond van afgelopen zaterdag werd ook weer de vrijwilliger van het jaar 2016 bekendgemaakt. Deze vrijwilliger is dan tevens winnaar van de in 2014 ingestelde “Els Geertse-bokaal”.  En de vrijwilliger voor 2016 is een zeer terechte winnaar van deze bokaal! Zodra er iets moet gebeuren op ons mooie sportpark is hij erbij. Elke vrijdagmorgen is hij aanwezig met de vaste onderhoudsploeg om te zorgen dat de volgende dag alle blauwwitte helden weer kunnen voetballen. En zeker afgelopen jaar is er ontzettend veel gebeurd en was het voor de commissie wel duidelijk dat de vrijwilliger van het jaar uit […]

Vrijwilliger van het jaar 2015

Afgelopen zaterdag werd tijdens de jaarlijkse vrijwilligersavond, mede mogelijk gemaakt door Sponsorcommissie V.V. Domburg en Supportersvereniging “De Zandvreters”, de vrijwilliger van het jaar 2015 bekend gemaakt. Deze verkiezing is in 2014 in het leven geroepen bij het aftreden van ons ere lid Els Geertse als secretaris van onze  vereniging. Aan deze titel is destijds haar naam verbonden, hetgeen betekent dat de vrijwilliger van het jaar, tevens winnaar wordt van de zgn. “Els Geertse-bokaal”.

Over het jaar 2015  viel onze websitebeheerder en leider van het 2e elftal, Peter Kempeneers, deze eer ten deel. Hij werd met unanieme stemmen door Els Geertse, secretaris Maurice Bernard […]

Afscheid bestuursleden

Een belangrijk agendapunt op de jaarvergadering van donderdag 18 december was het afscheid van een tweetal bestuursleden. Als eerste sprak voorzitter Jan Minderhoud scheidend bestuurslid Algemene Zaken Rutger Bimmel toe. Hij bedankte hem voor de afgelopen 6 jaar en roemde zijn tomeloze inzet voor alle werkzaamheden rondom de kantine. En vooral het tempo waarin dat allemaal gebeurde. Uit handen van Jan Minderhoud kreeg Rutger een bos bloemen en een kadobon. Rutger, namens alles en iedereen van VV Domburg hartelijk dank voor je inzet!

Na Rutger was het de beurt aan secretaris Els Geertse-Provoost. Vanaf 1981 (!!!) heeft zij onafgebroken in het […]