22-10-2019 Kapelle JO13-1 – VVO/VVD JO13-1 (beker): 2-2

Wat een mooie avond in Kapelle, eerst door het vriendelijke avondzonnetje en later gevolgd door een meeslepende en spannende bekerwedstrijd. Ten tijde van de aftrap daalden verschillende mistbankjes op het veld neer, waardoor het meegereisde publiek, op sommige momenten, de zijlijn aan de overkant niet meer konden waarnemen.

Met de helaas geblesseerde Benno aan de kant, leuk en fijn dat je er was jongen! Daan en Gerome hadden hun vrije avond opgeofferd om zeer welkome assistentie te verlenen, bedankt jongens!

Op de foto staat onze topkeeper Wink, vastgelegd in een typerend beeld van de eerste deel van de wedstrijd, want Kapelle werd […]

05-10-2019 VVO/VVD JO13-1 – Nieuwland JO13-1: 1-2

Onze 3e wedstrijd was vandaag tegen Nieuwland, een goede fysieke ploeg waarbij de tegenstanders een kop groter waren. We starten zonder Julian en Ben, gelukkig waren Florian en Jurgen vanuit de jo13-2 bereid om ons te helpen.

Het werd al snel duidelijk dat we hier een zware kluif aan gaan krijgen, ze speelden erg hard en we waren ge├»mponeerd. Het leek wel of we geen duels aan durven gaan, we verloren ze steeds. Nieuwland was de eerste 20 minuten de betere ploeg, maar het 1e doelpunt viel aan onze zijde te noteren. Uit een voorzet van Jurgen liep Levi goed door […]

28-09-2019 SJO HPC’16 JO13-1 – VVO/VVD JO13-1: 3-4

Vandaag staat de uitwedstrijd tegen Hoek op het programma.
We beginnen de wedstrijd gelukkig droog op een mooi kunstgrasveld. 
Al na 1 minuut valt het 1e doelpunt voor Okp/Domburg vanuit een corner, 0-1. Het volgende doelpunt valt al snel en is voor Hoek,1-1.
De wedstrijd gaat tot nu toe erg gelijk op, we hebben een sterke tegenstander. Na een mooi schot gaat de bal boven in de kruising bij Hoek en is het 3e doelpunt weer voor Okp/Domburg. direct daarna valt al de 1-3, dit gaat goed zo, deze stand blijft zo tot de rust. Na rust, is het Hoek die […]