29-09-2018 VVO/Domburg JO13-2G – Luctor Heinkenszand JO13-3: 1-1

Vandaag staat de tweede competitie wedstrijd op de agenda, thuis in Oostkapelle tegen Luctor Heinkenszand. Een mooie zonnige dag en veel publiek langs de lijn van zowel de thuis spelende ploeg als ook de tegenstander. Vandaag mogen we gebruik maken van twee spelers van JO 15-2 Joshua en David.

Benno is de aanvoerder. Joël staat de eerste helft in het doel, en de tweede helft Daan. De eerste helft begint wat rommelig, dankzij de rust in het achterveld en de opbouw van David komt Oostkapelle/Domburg in de aanval en maakt een mooi doelpunt, Benno raakt zacht de bal de tegenstander probeert hem uit […]

01-09-2018 MZC’11 JO13-2 – VVO/Domburg JO13-2G: 5-2 (beker)

Vandaag de eerste wedstijd van dit combinatieteam van Oostkapelle en Domburg. Voor de meesten hun eerste wedstrijd op een groot veld. Het was wennen aan elkaar. Joël ging keepen. Dat was nieuw voor hem, keepen op een groot doel. MZC begon sterk en na 5 minuten was het al 1-0. Daarna herpakte Oostkapelle/Domburg zich en werd er beter gespeeld. MZC was feller in de duels, en ze konden voor rust de 2-0 maken. Na de rust ging het wat beter en kon Ben de aansluitingstreffer maken, 2-1. We ging op jacht naar de gelijkmaker, maar MZC scoorde de 3-1. Het […]