27-05-2019 Meeuwen JO13-1 – VVO/Domburg JO13-2G: 6-4

De laatste wedstrijd van het seizoen was op maandag 27 mei, uit bij de Meeuwen. We begonnen met een fantasie-opstellling waar de aanvallers in de verdediging stonden en andersom. Meeuwen begon sterk aan de wedstrijd en kwam snel op 1-0. Daarna werden wij wakker en begonnen beter spelen. Selma maakt de 1-1 met een “frommelgoal”. Snel daarna scoorde John, helaas in het verkeerde doel. We pakte het snel weer op en uit een voorzet van Benno maakt Ben op fraaie wijze de 2-2. De geleende keeper Luuk speelde op het middenveld en scoorde met een mooi afstandsschot de […]

18-05-2019 VVO/Domburg JO13-2G – Zeelandia Middelburg JO13-3: 0-3

Deze zaterdagmorgen mochten we tegen Zeelandia Jo13-3, ze staan op de zesde plek dus het belooft een lastige wedstrijd te worden. We begonnen de wedstrijd sterk met Ben achterin als stofzuiger bijna elke bal was voor hem. Helaas omdat hij nog wat last heeft van zn blessure moesten we toch een beetje schuiven. Ben vervulde de positie echter ook prima. Benno en Nuray hadden tegen het einde ook een paar mooie combinaties helaas resulteerde dit niet een een doelpunt, sterker nog 1 minuut voor rust viel de 0-1 door een mooi afstandsschot van de middenvelder van Zeelandia. Met 0-1 de […]

11-05-2019 VVO/Domburg JO13-2 – RCS JO13-3: 1-3

We starten vandaag met ons eigen team, we hebben geen spelers hoeven lenen van de andere teams. De eerste helft zijn beide teams gewaagd aan elkaar en is het spel redelijk. Ben scoort in de 17e minuut de 1-0. Nadat we de wedstrijd wat
ongecontroleerd verder gaan, gaan we de rust in met 1-1. Aan het begin van de tweede helft wordt er veel op eigen helft gevoetbald, de aanvallen zijn veel over het middenveld.
Er wordt veel onderling gecoacht, het overnemen van elkaars positie is nog
lastig en vergt nog veel oefening. Nadat de tegenstander een aantal kansen weet te benutten fluit […]

20-04-2019 VVO/Domburg JO13-2G – Luctor H’zand JO13-2: 1-1

20 april stond de zware thuiswedstrijd tegen koploper Luctor Heinkenszand op het programma. Deze ploeg had nog niet verloren. Het was prachtig weer. Zelfs om 10 uur was het al warm. Ieder had er zin in. We begonnen goed aan de wedstrijd. Iedereen was scherp en voerde de taken goed uit. Benno en Ben kregen goede kansen, maar de keeper van Luctor Heinkenszand keepte goed. Vlak voor de rust kreeg Luctor Heinkenszand 2 grote kansen uit counters, maar door goed keeperswerk van Jesse gingen we met 0-0 de rust in. We begonnen weer sterk. Mickey scoorde op aangeven van Ben […]

06-04-2019 GPC Vlissingen JO13-1 – VVO/Domburg JO13-2: 4-3

Vandaag JO13 tegen GPC Vlissingen 13. Een schitterende wedstrijd. In begin was het wat warm draaien. GPC starte sterk en binnen 10 minuten was het 2-0 voor GPC. JO13 herpakte zich sterk en Hessel scoorde het eerste doelpunt. Niet snel volgde het 2e doelpunt door Hessel. Met 2-2 de rust in 😀.

GPC scoorde vervolgens hun 3e doelpunt. JO13 herpakte zich wederom en het 3e doelpunt scoorde Nuray 3-3. Helaas was GPC met hun laatste doelpunt uiteindelijk aan de winnende hand en eindigde de wedstrijd met 4-3 voor GPC.

Al met al een prachtige wedstrijd. Goed gedaan JO13👍.

29-09-2018 VVO/Domburg JO13-2G – Luctor Heinkenszand JO13-3: 1-1

Vandaag staat de tweede competitie wedstrijd op de agenda, thuis in Oostkapelle tegen Luctor Heinkenszand. Een mooie zonnige dag en veel publiek langs de lijn van zowel de thuis spelende ploeg als ook de tegenstander. Vandaag mogen we gebruik maken van twee spelers van JO 15-2 Joshua en David.

Benno is de aanvoerder. Joël staat de eerste helft in het doel, en de tweede helft Daan. De eerste helft begint wat rommelig, dankzij de rust in het achterveld en de opbouw van David komt Oostkapelle/Domburg in de aanval en maakt een mooi doelpunt, Benno raakt zacht de bal de tegenstander probeert hem uit […]

01-09-2018 MZC’11 JO13-2 – VVO/Domburg JO13-2G: 5-2 (beker)

Vandaag de eerste wedstijd van dit combinatieteam van Oostkapelle en Domburg. Voor de meesten hun eerste wedstrijd op een groot veld. Het was wennen aan elkaar. Joël ging keepen. Dat was nieuw voor hem, keepen op een groot doel. MZC begon sterk en na 5 minuten was het al 1-0. Daarna herpakte Oostkapelle/Domburg zich en werd er beter gespeeld. MZC was feller in de duels, en ze konden voor rust de 2-0 maken. Na de rust ging het wat beter en kon Ben de aansluitingstreffer maken, 2-1. We ging op jacht naar de gelijkmaker, maar MZC scoorde de 3-1. Het […]