08-02-2020 VVO/VVD JO13-2G – Walcheren JO13-3: 4-1

In de eerste helf waren we de eerste paar minuten niet sterk we moesten nog even wakker worden toen pakten we het op en ging het beter zo kwamen we op 1-1 in de rust hielpen de coaches ons goed en gingen we met zelfvertrouwen de 2e helft in we bleven knokken en zo hadden we uiteindelijk de wedstrijd gewonnen

01-02-2020 Zeelandia Middelburg JO13-3 – VVO/VVD JO13-2G: 1-1

Na een korte winterstop gaan weer beginnen, de eerste officiele wedstrijd van het voorjaar seizoen. De zon schijnt niet en het waait aardig hard, maar dit kan de pret niet drukken we hebben er weer zin in. Na uitgeslapen te kunnen hebben, vetrekken we om 11:00 uur vanaf sportpark Oosterloo.
Vanuit Duinhelm Oostkapelle vetrekken we met het complete team naar Middelburg.

Na een goeie warming-up beginnen we met de wedstrijd, met de volgende opstelling/spelers in het veld. Walcheren geeft meteen goeie druk, maar Oostkapelle-Domburg geeft zich niet gewonnen Sam geeft een mooie bal aan Julian Helaas wordt de bal bij de cornervlag […]

07-12-2019 VVO/VVD JO13-2 – Luctor Heinkenszand JO13-3: 1-1

Aftrap om exact 10:00:00. Geen tel eerder of later. Eerste mooie combinatie Is van ons, maar wordt in de kiem gesmoord. Kans Heinkenszand. Prachtig gepakt door Wesley. 
Kans voor Julian na een scherp gekrulde voorzet van Jurgen….. net naast geschoten. Keeper stond aan de grond genageld.
Corner Heinkenszand. Levert niets op. Weer een corner. Speler staat vrij. Doelpunt Heinkenszand 0-1. Tegen alle verhoudingen in natuurlijk 😃.
Tegenaanval in de kiem gesmoord door stofzuiger Bente.
Opeens scherpe pass door ‘t midden van Ravi. Jelle speelt zich mooi vrij, schiet en……mooie redding van de keeper.
Oostkapelle/Domburg zet aan. Vrije trap Jelle vanaf de zijkant. Bal […]

30-11-2019 SSV JO13-3 – VVO/VVD JO13-2: 1-1

Vandaag tegen een op papier mindere tegenstander. We moesten het doen zonder Jürgen, Sam en Bente.  
Over de wedstrijd kunnen we heel kort zijn: als we zonder beleving en met zo’n slappe instelling het veld ingaan krijg en we het tegen iedere ploeg lastig, zo ook dus tegen deze tegenstander. Eindstand 1-1, doelpunt Julian.

16-11-2019 MZC’11 JO13-3 – VVO/VVD JO13-2: 0-13

Ik vond dat we goed overpasten, goeie een-tweetjes, soms hadden we niet zulke goeie passen, soms moesten we wat sneller passen. We hebben veel gescoord, soms kwam de tegenstander door de verdediging heen maar is daar geen doelpunt uit gekomen. We hebben veel balbezit gehad en daar is meestal een doelpunt uitgekomen. We hebben 2 penalty’s gehad, we hebben er 1 gescoord uit eindelijk gewonnen met 13-0. We speelden tegen MZC.

02-11-2019 VVO/VVD JO13-2G – DWO’15 JO13-1: 4-1

Vandaag tegen de het fusieteam uit Driewegen/Ovezande. De 1e competitie overwinning van vorige week ging gepaard met niet al te best voetbal. Dat gaan we vandaag anders doen. Nog geen minuut bezig of we moeten al een doelpunt slikken, 0-1. We zijn nu wakker en beginnen te voetballen. Het spel speelt zich vaak op de helft van de tegenstander af, maar de gelijkmaker wil er niet in. Rust 0-1.
In de rust spreken we af op dezelfde voet  verder te gaan. Het duurt niet lang na rust of Jelle maakt de gelijkmaker na goed voorbereidend werk van Jürgen. We […]

26-10-2019 WIK’57 JO13-1 – VVO/VVD JO13-2G: 0-1

We begonnen de wedstrijd slap, maar we raakten al snel op voorsprong.  Julian kreeg de bal en maakte een mooie actie. Hij kaatste de bal naar Florian en vervolgens kreeg Julian de bal terug daarna rondde hij de bal mooi af in het doel. De rest van de wedstrijd verliep niet zo goed, het was
rommelig en we maakten het veld niet breed als wij de bal hadden. De tweede helft verliep ook niet zo goed het was nog steeds rommelig. In de laatste minuut van de tweede helft schakelde de tegenstander snel in actie en was het heel rommelig in […]

30-09-2019 Noormannen JO13-1 – VVO/VVD JO13-2G (beker): 6-0

Na twee keer uitstel  konden we eindelijk de wedstrijd tegen de noormannen spelen op een mooie september avond. De wedstrijd begint en de noormannen nemen de aftrap ze gaan gelijk in de aanval en scoren  1-0 dan nemen wij de aftrap en zetten ook gelijk een aanval in maar dat mislukt en de noormannen komen gelijk met een counter en scoren 2-0. Wat slordige minuten maar dan komt opeens jelle aan de bal, helaas het is buitenspel een de keeper trapt de bal weg en dan de eerste wissel sam-niels -wesley komen er in en daan-fabienne-jelle gaan er uit […]

14-09-2019 VVO/VVD JO13-2 – Zeelandia Middelburg JO13-5 (beker): 3-2

In de eerste paar minuten ging het niet zo goed we kwamen op 2-0 achter maar toen ging het opeens omhoog we moedigde elkaar aan en zo ging het beter en beter en scoorde we de eerste goal en bleven we beter spelen en toen kwamen we op 3-2

27-05-2019 Meeuwen JO13-1 – VVO/Domburg JO13-2G: 6-4

De laatste wedstrijd van het seizoen was op maandag 27 mei, uit bij de Meeuwen. We begonnen met een fantasie-opstellling waar de aanvallers in de verdediging stonden en andersom. Meeuwen begon sterk aan de wedstrijd en kwam snel op 1-0. Daarna werden wij wakker en begonnen beter spelen. Selma maakt de 1-1 met een “frommelgoal”. Snel daarna scoorde John, helaas in het verkeerde doel. We pakte het snel weer op en uit een voorzet van Benno maakt Ben op fraaie wijze de 2-2. De geleende keeper Luuk speelde op het middenveld en scoorde met een mooi afstandsschot de […]

18-05-2019 VVO/Domburg JO13-2G – Zeelandia Middelburg JO13-3: 0-3

Deze zaterdagmorgen mochten we tegen Zeelandia Jo13-3, ze staan op de zesde plek dus het belooft een lastige wedstrijd te worden. We begonnen de wedstrijd sterk met Ben achterin als stofzuiger bijna elke bal was voor hem. Helaas omdat hij nog wat last heeft van zn blessure moesten we toch een beetje schuiven. Ben vervulde de positie echter ook prima. Benno en Nuray hadden tegen het einde ook een paar mooie combinaties helaas resulteerde dit niet een een doelpunt, sterker nog 1 minuut voor rust viel de 0-1 door een mooi afstandsschot van de middenvelder van Zeelandia. Met 0-1 de […]

11-05-2019 VVO/Domburg JO13-2 – RCS JO13-3: 1-3

We starten vandaag met ons eigen team, we hebben geen spelers hoeven lenen van de andere teams. De eerste helft zijn beide teams gewaagd aan elkaar en is het spel redelijk. Ben scoort in de 17e minuut de 1-0. Nadat we de wedstrijd wat
ongecontroleerd verder gaan, gaan we de rust in met 1-1. Aan het begin van de tweede helft wordt er veel op eigen helft gevoetbald, de aanvallen zijn veel over het middenveld.
Er wordt veel onderling gecoacht, het overnemen van elkaars positie is nog
lastig en vergt nog veel oefening. Nadat de tegenstander een aantal kansen weet te benutten fluit […]

20-04-2019 VVO/Domburg JO13-2G – Luctor H’zand JO13-2: 1-1

20 april stond de zware thuiswedstrijd tegen koploper Luctor Heinkenszand op het programma. Deze ploeg had nog niet verloren. Het was prachtig weer. Zelfs om 10 uur was het al warm. Ieder had er zin in. We begonnen goed aan de wedstrijd. Iedereen was scherp en voerde de taken goed uit. Benno en Ben kregen goede kansen, maar de keeper van Luctor Heinkenszand keepte goed. Vlak voor de rust kreeg Luctor Heinkenszand 2 grote kansen uit counters, maar door goed keeperswerk van Jesse gingen we met 0-0 de rust in. We begonnen weer sterk. Mickey scoorde op aangeven van Ben […]

06-04-2019 GPC Vlissingen JO13-1 – VVO/Domburg JO13-2: 4-3

Vandaag JO13 tegen GPC Vlissingen 13. Een schitterende wedstrijd. In begin was het wat warm draaien. GPC starte sterk en binnen 10 minuten was het 2-0 voor GPC. JO13 herpakte zich sterk en Hessel scoorde het eerste doelpunt. Niet snel volgde het 2e doelpunt door Hessel. Met 2-2 de rust in 😀.

GPC scoorde vervolgens hun 3e doelpunt. JO13 herpakte zich wederom en het 3e doelpunt scoorde Nuray 3-3. Helaas was GPC met hun laatste doelpunt uiteindelijk aan de winnende hand en eindigde de wedstrijd met 4-3 voor GPC.

Al met al een prachtige wedstrijd. Goed gedaan JO13👍.

29-09-2018 VVO/Domburg JO13-2G – Luctor Heinkenszand JO13-3: 1-1

Vandaag staat de tweede competitie wedstrijd op de agenda, thuis in Oostkapelle tegen Luctor Heinkenszand. Een mooie zonnige dag en veel publiek langs de lijn van zowel de thuis spelende ploeg als ook de tegenstander. Vandaag mogen we gebruik maken van twee spelers van JO 15-2 Joshua en David.

Benno is de aanvoerder. Joël staat de eerste helft in het doel, en de tweede helft Daan. De eerste helft begint wat rommelig, dankzij de rust in het achterveld en de opbouw van David komt Oostkapelle/Domburg in de aanval en maakt een mooi doelpunt, Benno raakt zacht de bal de tegenstander probeert hem uit […]

01-09-2018 MZC’11 JO13-2 – VVO/Domburg JO13-2G: 5-2 (beker)

Vandaag de eerste wedstijd van dit combinatieteam van Oostkapelle en Domburg. Voor de meesten hun eerste wedstrijd op een groot veld. Het was wennen aan elkaar. Joël ging keepen. Dat was nieuw voor hem, keepen op een groot doel. MZC begon sterk en na 5 minuten was het al 1-0. Daarna herpakte Oostkapelle/Domburg zich en werd er beter gespeeld. MZC was feller in de duels, en ze konden voor rust de 2-0 maken. Na de rust ging het wat beter en kon Ben de aansluitingstreffer maken, 2-1. We ging op jacht naar de gelijkmaker, maar MZC scoorde de 3-1. Het […]