08-02-2020 VVO/VVD JO15-1 – VC Vlissingen JO15-1: 2-2

Vandaag spelen we de 2de wedstrijd van het seizoen tegen VC Vlissingen JO15-1. Luc is geblesseerd en Mats, Owen, Coen, Noël en Judah starten niet helemaal fit aan de wedstrijd, daarom speelt Robin Sanderse mee als gastspeler. We trappen af en na een paar kleine kansen over en weer schiet Mats prachtig de 1-0 binnen met een lob over de keeper van Vlissingen. Helaas moet Mats na een prachtige goal wisselen omdat hij last van zijn rugblessure heeft. Even later krijgt Ruben een harde trap op zijn voet en kan daardoor niet verder voetballen. […]

25-01-2020 VVO/VVD JO15-1 – Aardenburg/Sluis JO15-1: 3-3

Het waren vanmorgen prima weersomstandigheden voor een mooie pot voetbal. Daar waar sommigen, en dan praten we vooral over een enkele supporter, deze inhaalwedstrijd nog bestempelden als een “oefenpotje” werd deze wedstrijd door leider Laurent toch zeker beschouwd als eentje die ging om een podiumplaats. En zo stonden de jongens en dame dan ook vol gemotiveerd aan de start.

Voor de enkele lezer die de 15-1 niet op de voet volgt; deze inhaalwedstrijd is nog uit de najaar competitie en gaat om de 3e en 4e plaats. Voor de 3e plaats moet er vandaag dan wel gewonnen worden.

De warming-up beloofde een […]

21-09-2019 VC Vlissingen JO15-1 – VVO/VVD JO15-1: 0-1

We begonnen de wedstrijd niet heel sterk en het spel ging een beetje heen en weer. Vlissingen werd sterker en scoorde maar het was randje buitenspel, toch vlagde onze vlagger en de scheids ging naar onze vlagger toe maar de goal werd toch afgekeurd. Gelukkig nog 0-0. Einde 1e helft.

In de 2e  helft begonnen wij sterker en na een minuut of 10 scoorde we de 0-1. Voor de rest waren er nog wat kansen maar die gingen er allemaal niet in. Het was een spannende wedstrijd maar we wonnen […]

02-11-2019 Terneuzen JO15-2 – VVO/VVD JO15-1: 0-10

Al vroeg vertrekken we richting Terneuzen voor de uitwedstrijd tegen de nummer 11 van de 2e klasse, Terneuzen JO15-2. Aanvang wedstrijd 09:00 uur. Het veld valt, op wat natte plekken na in het 16 metergebied, niet tegen. Om iets over negen trappen we af en beginnen gelijk goed druk te zetten. VVD/VVO combineert goed en domineert het spel maar is in de laatste fase wat ongelukkig. In de 16e minuut staat Mats op scherp en weet een fraaie aanval beheerst af te ronden 0-1. Het veldspel is verzorgd en onze verdediging en keeper hebben het op een speldenprik van Terneuzen […]

28-09-2019 VVO/VVD JO15-1 – JVOZ JO15-2: 3-2

We moesten om 10:15 uur spelen in Domburg tegen de meiden van de JVOZ. We begonnen best sterk, dus toen scoorde Mats na een goede dieptebal. Daarna kreeg ik een duw in m’n rug en kwam ik met mn hoofd tegen Ruben zijn elleboog. Mijn wenkbrauw lag open en ik moest naar de HAP, dus de rest van de wedstrijd heb ik niet meer meegemaakt. Toen ik terugkwam hoorde ik dat het 3-2 was geworden, 3 goals van Mats.

16-09-2019 VVO/VVD JO15-1 – Serooskerke/Veere JO15-1 (beker): 0-3

De inhaal wedstrijd wordt vanavond gespeeld in Veere. Jerro is wegens een blessure geen keeper vandaag maar Maud zal de eerste helft het doel verdedigen. We beginnen goed en de eerste kansen zijn toch echt voor ons. Serooskerke/Veere weet er in de eerste helft toch één tussen de palen te schieten. Er was op deze avond nog publiek bij van beide partijen dat meeleefde met de wedstrijd maar de ruststand was toch 0-1 voor Serooskerke/Veere.

Tweede helft. Mats op doel en we beginnen aan de tweede helft, Oostkapelle/Domburg speelt goed maar het lukt maar niet om de bal in het doel […]

14-09-2019 Dauwendale JO15-1 – VVO/VVD JO15-1: 4-1

Jo15 1 we beginnen deze 1e bekerwedstrijd met stralend weer daar zal het zeker niet aan liggen Eerste 5 min al een tegengoal…maar de jongens bleven druk zetten. Halfverwege de wedstrijd mooie vrije trap helaas net naastTegen einde 1e helft mooie counter oostkapelle..helaas 5 minuten erna afgestraft met een tegen goal ..helaas 2e helft mats zorgt voor de 3-1…pfff vannuit een counter 4-1 dauwendeale.Wel lieten onze jongens en dame een betere 2e zien. Conclusie pittige partij komende seizoen allemaal aan de bak !

04-05-2019 VVO/Domburg JO15-1 – Nieuwland JO15-1: 2-4

We moesten zaterdag 4 mei in Oostkapelle spelen tegen Nieuwland. Bij de warming-up was het nog even aan het regenen en zijn we nog even terug naar de kleedkamer gegaan. In de eerste helft waren er kansen voor beide ploegen, helaas kwamen we achter met 0-1, dit was ook de ruststand. In de tweede helft begonnen we niet goed en we kwamen met 0-2 achter. Daarna kwamen er weer wat meer kansen voor ons, en Mats scoorde de 1-2. Nieuwland kwam daarna weer in de aanval en scoorde de 1-3. Er waren weer veel kansen voor ons en Mats scoorde […]

24-11-2018 VVO/Domburg JO15-1G – Sluis JO15-1: 1-0

Zaterdag moest er gevoetbald worden tegen Sluis/Aardenburg thuis in Domburg. Er waren veel geblesseerden en zieken maar gelukkig kon Kyan bij ons meedoen. Ook Jerro was eindelijk na lang blessureleed weer van de partij. Na de warming-up begon de wedstrijd om 10:00.

Voor eind november was het best goed weer, maar voor de toeschouwers was het vies waterkoud. In de 5e minuut kregen we een grote kans maar die ging er net als de herkansing niet in. hierna ging het spel redelijk gelijk op tot we in de 15e minuut weer een mooie kans en goede herkansing hadden maar ook nu […]

27-10-2018 VVO/Domburg JO15-1 – Breskens/Schoondijke JO15-1: 5-0

Zaterdag 27 oktober moesten we tegen Breskens / Schoondijke. Het was niet zo lekker weer, het regende de hele wedstrijd. We gingen goed van start, al snel kwamen we op voorsprong door een doelpunt van Matthias, ook Mats en Coen scoorde in de eerste helft en we gingen de rust in met een stand van 3-0. In de tweede helft scoorde Maarten en Jakub nog en we wonnen met een eindstand van 5-0.

29-09-2018 Yerseke JO15-1 – VVO/Domburg JO15-1: 0-1

We moesten zaterdag 29 september voetballen uit tegen Yerseke. We begonnen de wedstrijd met een sterk begin, we hadden niet veel kansen maar ongeveer 20 minuten later maakte de Jacub de 1-0, we hadden daarna bijna geen kansen meer. In de tweede helft kwam de tegenstander terug en die hadden veel kansen maar gingen er niet in, toen floot de scheidsrechter de wedstrijd af. En hadden we gewonnen met 1-0 tegen Yerseke.  Veel kan ik er niet over schrijven want Het was niet zo spannend.

24-09-2018 Noormannen JO15-1 – VVO/Domburg JO15-1: 2-3

Op een doordeweekse maandagavond werd de beslissende wedstrijd in de beker gespeeld in de poulefase. De  wedstrijd met volle maan beloofde een spannende wedstrijd te worden. Beide ploegen hadden de vorige twee wedstrijden  ruim gewonnen. De wedstrijd begon aftastend met een beter voetballend Oostkapelle-Domburg. Uit eindelijk brak Mats de ban door koel alleen voor de keeper de 0-1 in te schieten na een assist van Coen. Domburg-Oostkapelle bleef in de eerste helft goed doorvoetballen. Uit een afgeslagen aanval met iets te ver doorgevoerde combinatie pikte Goof de bal op. Met een prachtig afstandschot zorgde hij voor de verdiende 0-2. De […]

08-09-2018 VVO/Domburg JO15-1 – Yerseke JO15-1: 8-0 (beker)

Vandaag staat de bekerwedstrijd tegen Yerseke op het programma. De temperatuur is prima en de velden mogen bespeeld worden dus er staat niets in de weg voor een lekker potje voetbal. Hoewel ik de voorgaande twee jaar al met de samenwerkingsteams te maken had is het even wennen aan de blauwwitte shirts. Ook de spelers ken ik nog niet van naam laat staan dat ik weet welke spelers bij welke ouder horen. Maar dat zal gaandeweg het seizoen wel duidelijk worden. 

De wedstijd start iets later dan gepland en in de eerste minuut is er direct al een kans voor ons […]

06-09-2018 VVO/Domburg JO15-1 – Kapelle JO15-1

we moesten donderdag avond tegen Kapelle om kwart over 7. dit was ook gelijk de eerste wedstrijd van dit seizoen. Ruben scoorde de 1-0 toen scoorden hun 1-1. Na de rust ging het beter 2-1 door Mats met een goeie voorzet van Jakub. 3-1 van thomas toen werden we moe en werd het 3-2 dat was ook de eindstand . Kapelle was ook 2e klas net als ons we gaan hun dus nog meer ook tegen komen in de competitie

groet Ruben