16-02-2019 VVO/Domburg JO10-1 – Walcheren JO10-1: 6-21

Op deze heerlijke voetbal morgen hebben de spelers van de JO10 helaas het onderspit moeten delven tegen een zeer goed spelend Walcheren. Er werd helaas met 6-21 verloren op Duinhelm. Ondanks de doelpunten van Luca, Ben, Stef en Robin en goed verdedigingswerk van Joppe, Daan, Moshe en Sylvan was het verschil met Walcheren erg groot. Volgende week weer beter jongens !

09-02-2019 GPC Vlissingen JO10-1 – VVO/Domburg JO10-1: 7-1

Na een lange winterstop stond zaterdag voor de JO10 weer de eerste competitiewedstrijd van 2019 op het programma. Uit tegen GPC Vlissingen. Voor de jongens was het even wennen op het kunstgras in combinatie met een stormachtige wind. Vlissingen kwam met veel moeite op een 2-0 voorsprong. Na een mooie aanval over de flank van Joppe kon Ben mooi de 2-1 intikken. Helaas lukte het niet nog een doelpunt te scoren. GPC won de wedstrijd uiteindelijk met 7-1. Goed gespeeld en een mooie wedstrijd!

10-11-2018 Zeelandia Middelburg JO10-2 – VVO/Domburg JO10-1: 5-4

Zaterdagmorgen 08:30 uur Zeelandia Middelburg uit. De wedstrijd gaat gelijk op waarbij met vlagen goed samengespeeld wordt en er mooie aanvallen op de mat gelegd worden. Ook het verdedigingswerk zit goed in elkaar. Dankzij doelpunten van Ben komen we op een 0-2 voorsprong. Echter ZM laat zich hierna ook gelden en maken voor rust gelijk; 2-2. Na rust is ZM wat sterker en is er iets meer onrust bij onze eigen spelers. Na een zenuwslopende tweede helft wordt er uiteindelijk met 5-4 verloren. Teleurgesteld gaan de mannen het veld af. Maar kop mannen; jullie hebben goed gespeeld !!

20-10-2018 VVO/Domburg JO10-1 – WIK’57 JO10-1 (beker): 3-16

Afgelopen zaterdag moest de JO10 het voor de beker opnemen tegen de welbekende voetbalclub WIK’57 uit Kerkwerve. Voor de liefhebbers even opgezocht op WIKIpedia: Kerkwerve is een gehucht van 1000 inwoners gelegen tussen Brouwershaven en Zierikzee.
 
Tijdens de warming-up maakten de spelers van Kerkwerve meteen indruk. Harde schoten op goal en allemaal een kop groter. Achteraf niet verwonderlijk omdat de gemiddelde leefttijd bij WIK 1,5 jaar hoger lag dan bij VVO/Domburg door diverse dispensatiespelers. Desalnietemin begonnen onze jongers met veel strijd en enthousiasme aan de wedstrijd. Na een snelle tegengoal kon Luka mooi in de lange hoek raak schieten: […]

13-10-2018 Hansweertse Boys JO10-1 – VVO/Domburg JO10-1: 3-9

Eerste helft
1-0 luka
Na time out 2-0 Robin
2-1 Hansweertse boys
3-1 Jelle
4-1 Jelle

Tweede helft
Luka 5-1
Brandon 6-1
6-2 Hansweertse boys
7-2 brandon
8-2 Jelle
8-3 hansweertse boys
9-3 brandon

06-10-2018 VVO/Domburg JO10-1 – Grauw JO10-1: 9-9

Voor de tegenstander was het vroeg vertrekken vanuit Zeeuws Vlaanderen om te voetballen in Domburg. Met een lekker zonnetje op het veld begonnen we met het volgende team: Joppe, Ben, Robin, Daan, Stef,  Moshe en Luka aan de wedstrijd.

We begonnen sterk aan de wedstrijd  en er werd goed overgespeeld naar elkaar.  Wat resulteerde na 5 minuten de 1-0 voorsprong door een goede bal verovering van Ben en die gaf een prachtige voorzet die Joppe fantastisch binnen schoot. Zo de score was geopend. En we gingen verder, alleen we zakte wat in en daardoor  brak Graauw  uit en door een voorzet […]

22-09-2018 Breskens JO10-1 – VVO/Domburg JO10-1: 4-8

Vandaag een verre uitwedstrijd met een compleet team! Na een uur rijden konden we eindelijk onze energie kwijt. Daan begon de eerste helft als keeper en had een paar mooie reddingen in huis. Na de eerste helft stond 2-5 en de doelpunten waren gemaakt door Ben(2), Robin, Sylvan en Stef. De tweede helft was Breskens een stuk beter, maar ook keeper Joppe hield veel ballen tegen. Moshe viel helaas geblesseerd uit; hij had teveel last van zijn knie. Beterschap Moshe! Breskens scoorde nog 2 keer en wij 3 keer. 
De doelpunten in de tweede helft werden gemaakt door Luka, Robin en Stef; eindstand 4-8. Moe maar voldaan gingen […]