08-12-2018 VVO/Domburg JO8-1 – SSV’65 JO8-4: 6-4

Vandaag de laatste wedstrijd voor de winterstop, thuis tegen de JO8-4 van SSV. Het team was niet helemaal compleet, want Micah was er vandaag niet, omdat hij moest proefzwemmen. We begonnen met Jonathan op doel. VVO/Domburg had meteen al een aantal goede kansen, maar de paal en enkele goede reddingen van de keeper van de tegenstander stond een eerste doelpunt in de weg. Dat doelpunt kwam er uiteindelijk toch toen Yoren een corner van Hugo promoveerde tot doelpunt door zijn knie ertegen aan te zetten!

Het was af en toe lastig spelen met de harde wind, maar niet lang daarna wist […]

01-12-2018 WHS JO8-1 – VVO/Domburg JO8-1: 0-9

Vandaag mochten we richting Sint Annaland (!) om tegen de JO8 van WHS aan te treden. Zoë was helaas verhinderd waardoor we met 7 man onderweg gingen. Aangezien WHS ook 7 spelers had werd er besloten om 7 tegen 7 te gaan spelen.

Kaj begon op de goal. We beginnen direct lekker. Nadat de supporters 1x met hun ogen hadden geknipperd had Hugo al een bal op de paal geschoten. Hierna probeert Mika het van eigen helft, ook deze bal gaat, na een stuit, tegen de paal. Vervolgens zet Hugo een bal vanaf de zijkant voor op Jonathan, deze ziet zijn […]

10-11-2018 VVO/Domburg JO8-1 – Luctor Heinkenszand JO8-1: 7-5

Vandaag weer een thuiswedstrijd in Oostkapelle op het programma. Dit keer begint Jonathan op de goal. We beginnen lekker. Hugo speelt een lange bal richting Micah, die zijn schot naast het doel ziet belanden. Hetzelfde gebeurt na een schot van Zoë uit een scrimmage voor de goal.  Vervolgens speelt Sem de bal naar Jonah, Jonah speelt de bal slim breed op Hugo die wel raad weet met zulke ballen: 1-0. Hierna neemt Micah het vijandelijke doel nog maar eens onder vuur. Via Yoren zijn hoofd belandt de bal naast de goal. Iedereen doet goed zijn best. We proberen soms zelf […]

06-10-2018 VVO/Domburg JO8-1 – Kloetinge JO8-2: 8-3

Vandaag traden we met 7 man aan op de velden van Sportpark Duinhelm. Hugo had zich (tegen zijn zin in) helaas af moeten melden.

We begonnen goed aan de wedstrijd en binnen een paar minuten speelt Micah Yoren in, die direct de 1-0 binnenschiet. Hierna blijven we op de Kloetinge helft spelen en krijgt Yoren het op zijn heupen; eerst soleert hij tussen een paar tegenstanders door en ziet zijn schot naast de goal belanden, hierna schiet hij een bal van grote afstand op de paal. Vervolgens speelt hij Jonah aan die loeihard op de keeper van Kloetinge schiet. Goed schot […]

22-09-2018 VVO/Domburg JO8-1 – SSV JO8-1: 1-6

Afgelopen zaterdag begon dan eindelijk de competitie voor de spelers van de JO8. Domburg was deze dag de thuisbasis van ons gecombineerde sterrenteam bestaande uit Sem, Jonathan, Jonah, Zoe, Kaj, Hugo, Yoren en Micah.

Hugo begon op doel en kreeg al genoeg te doen, omdat SSV sterk begon. Met Micah in het hart van de verdediging wisten we ze nog een tijdje tegen te houden, maar al snel stond er toch een 0-2 op het scorebord. Hierna kreeg Jonah onze eerste kans, maar die ging er helaas niet in. Met een 0-2 stand gingen we dus de rust in.

Na een bekertje […]

08-09-2018 VVO/Domburg JO8-1G – de Meeuwen JO8-1: 3-10

Na een paar keer trainen op de verschillende veldjes in Domburg en Oostkapelle mochten we vandaag eindelijk weer de wei in. Een nieuw seizoen met een nieuw team (gemengd met spelers van Oostkapelle en Domburg), een groter veld, spelen MET keeper, bijna alles is anders dan voor de zomerstop. Vandaag mochten we direct tegen de Meeuwen, een ploeg die vorig jaar erg sterk was. We wisten dus dat we onze borst nat konden maken. Er werd afgesproken om 7 tegen 7 te gaan spelen. Micah begon op de goal, verder gingen Jonah, Yoren, Jonathan, Zoë, Sem en Kaj het veld in. Hugo […]